منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۲
شناسه خبر: 335344
گروه :خبر
hormoz

نماینده مردم دزفول اظهار داشت: این اصلا قابل قبول نیست که مدیران دولتی میلیاردها تومان درآمد داشته اند برخی از وزرای دولت که در حوزه اقتصاد فعال هستند دریافت های میلیاردی دارند این ظالمانه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا،عباس پاپی زاده نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از فیش های نجومی برخی مدیران اظهار داشت:مردم از مسئولین صداقت می خواهند حتی اگر مسئولین نتوانند برای مردم کاری کنند ولی باید با مردم صادق باشند.

وی ادامه داد:درست در زمانی که  تورم، رکود و بیکاری بزرگترین مشکلات کشور هستند و هر خانواده ایرانی چند جوان بیکار دارد شنیدن خبر فیش های نجومی برخی مدیران مردم را آزرده خاطر کرده است.
نماینده دزفول گفت:این اصلا قابل قبول نیست که مدیران دولتی میلیاردها تومان درآمد داشته اند برخی از وزرای دولت که در حوزه اقتصاد فعال هستند دریافت های میلیاردی دارند این ظالمانه است.
وی ادامه داد:مردم ما مردم عاقل، فهیم و دانایی هستند زمانی که بحران کشور را تهدید می کند مثل دوران هشت سال دفاع مقدس ،مردم با بدترین شرایط ساخته اند و با تمام کمبودها خودشان خرج جنگ را پرداخت کردند.
پاپی زاده تصریح کرد:در دوارن جنگ یکی از علل حمایت وپشتیبانی های مردم به خاطر صداقت و ساده زیستی مسئولین بود مردم می دیدند که کشور مشکلاتی دارد و کسی هم سواستفاده نمی کند.
وی اضافه کرد:امروز که این فیش های حقوقی رو می شود یک تناقض آشکار را نمایان می کند که موجب ناامیدی و دلسردی مردم می شود.
نماینده دزفول گفت:دست اندازی به بیت المال یک گناه نابخشودنی است اما بزرگتر از آن ضربه زدن به اعتماد مردم است کسانی که این فیش های حقوقی را برای خود و یا دوستانشان فراهم کردند به اعتماد مردم نسبت به نظام لطمه وارد کردند و این یک ظلم بزرگ و نابخشودنی است.
وی اضافه کرد:مردم اگر بدانند مسئولین آنها پاکدست،باوجدان و ساده زیست هستند همیشه امید دارند که وضعیت درست خواهد شد اما وقتی این فیش های حقوقی مسئولین بی مسئولیت و بی وجدان را می بییند یک تصوری ایجاد می شود که نکند مسئولان فقط به فکر تامین خودشان و اطرافیانشان هستند این موجب بی اعتمادی می شود و انسجام ملی را از بین می برد.
پاپی زاده گفت:بدون هیچ تعارفی باید با مقصرین و مسببین دریافت های نجومی برخورد شود وظیفه سازمان بازرسی برخورد با این فیش های نجومی است خیلی از این کوتاهی ها به سازمان بازرسی بر می گردد دستگاه های نظارت کننده وقتی از همان ابتدا با این تخلفات برخورد نکنند کم کم به یک فرهنگ غلط در بین مسئولان تبدیل می شود و آن وقت هر کس فقط به دنبال تامین منافع و جیب خودش خواهد بود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی