منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۷
شناسه خبر: 285261
گروه :خبر
13941202000438_PhotoA

سخنگوی ائتلاف اصولگرایان با بیان اینکه عده‌ای با شعار رفع حصر در پی بازگشت کسانی هستند که آرامش مردم را بر هم زدند، گفت:‌ ما فکر می‌کنیم برخی می‌خواهند بحث‌های سیاسی جانشین بحث‌های معیشتی شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، غلامعلی حدادعادل سخنگوی ائتلاف اصولگرایان در پاسخ به این سؤال که برخی با شعارهایی همچون رفع حصر درصدد جمع‌آوری رای و سیاسی کردن فضای جامعه هستند، نظر شما در این زمینه چیست، اظهارداشت: کسانی که می‌خواهند از آنها رفع حصر شود مگر همان کسانی نبودند که آرامش را در این کشور به هم زدند؟ چطور هم شعار آرامش می‌دهند و هم دنبال رفع حصر هستند؟ و دوباره کسانی را که مخالف آرامش بودند می‌خواهند به صحنه بیاورند؟ این سوال ماست که با شعار آرامش نمی‌خواند.

وی با تأکید بر اینکه در حال حاضر اولویت بحث اقتصاد است، تصریح‌کرد: ما فکر می‌کنیم برخی می‌خواهند این نوع بحث‌های سیاسی جانشین بحث‌های معیشتی شود.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است