منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۹
شناسه خبر: 258044
گروه :خبر
13940901000690_PhotoA
 

سردار نقدی در افتتاحیه باشگاه خبرنگاران بسیج:

برخی رسانه‌ها به دنبال باز کردن جای پای آمریکا در ایران هستند

رئیس سازمان بسیج گفت: در داخل کشور رسانه‌هایی به خدمت دشمن درآمده‌اند و برای اهداف آمریکا و باز کردن جای پای آمریکا کار می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز طی سخنانی در مراسم افتتاح باشگاه خبرنگاران بسیج اظهار داشت: امروز جبهه اصلی جنگ ما با استکبار در جبهه رسانه است و جنگ اصلی در این میدان جریان دارد؛ جنگی که ما در آن علی رغم ابزارهای بی شمار دشمن، بنای تسلیم شدن نداریم

وی با بیان اینکه دشمن در حوزه امکانات و تجهیزات در این جنگ کیفیت و کمیت بیشتری دارد، افزود: آنها با تمام توان در حوزه های جنگ نرم کار می کنند تا ملتهای آزادی‌خواه را مرعوب سازند یا آنها را تسلیم امریکا کنند اما ما بنا داریم برنده این مبارزه باشیم.

سردار نقدی با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیتهای عظیم مردمی، گفت: ما باید به دنبال مزیتهای خود در جنگ رسانه ای باشیم که یکی از این مزیت ها مردم هستند.

وی تصریح کرد: مردم علاقه مند باید در باشگاه خبرنگاران بسیج سازماندهی شوند تا اطلاع رسانی کنند و ان شاءلله بزودی این رسانه بین المللی خواهد شد.

رئیس سازمان بسیج ادامه داد: متاسفانه نه فقط امروز رسانه های دشمن در خارج با آرم مستکبرین علیه ارزش های ما کار می‌کنند بلکه در داخل کشور هم کم و بیش رسانه‌هایی به خدمت آنها درآمده‌اند و برای اهداف امریکا و باز کردن جای پای امریکا کار می‌کنند. اینها رسانه هایی هستند که برای مثال عکس خندان مقامات مستکبرین را چاپ می‌کنند و باشگاه خبرنگاران بسیج باید با آنها مقابله کند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است