منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۵
شناسه خبر: 269560
گروه :خبر
13940819000906_PhotoA

در معاینه چشم پزشکی که از داوران لیگ برتری گرفتند مشخص شد تعداد انگشت شماری از داوران مشکل بینایی دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، کلاس‌های دو روزه داوری نیم فصل روز گذشته ( جمعه) به پایان رسید. در بخشی از این کلاس‌ها داوران از نظر چشم پزشکی مورد معاینه قرار گرفتند.

یک منبع آگاه در این زمیه به خبرنگار فارس گفت: طبق گزارش چشم پزشکی که در اختیار مسئولان ارشد فدراسیون فوتبال قرار گرفته شمار اندکی از داوران فوتبال ایران از نظر چشمی مشکل دارند. برخی از آنها کورنگی دارند و برخی دیگر از آنها نیاز به عینک دارند!

ظاهرا این اولین مرتبه در فوتبال ایران است که کمیته پزشکی به درخواست دپارتمان داوری چشمان داوران را مورد معاینه قرار داده‌ است.

با این حال وقتی این مساله را از فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران سوال کردیم او به خبرنگار فارس گفت: هنوز نتیجه معاینه‌های پزشکی به ما اعلام نشده است و صبح جمعه چشمان داوران معاینه شده و چطور به این سرعت چنین مساله‌ای اعلام شده هنوز من خبری در این زمینه ندارم.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی