منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۳
شناسه خبر: 313577
گروه :خبر
13930412000339_PhotoA

امام جمعه موقت تهران گفت: افرادی بدنبال آن هستند که ریل انقلاب را عوض کنند و آن را به سمت و سویی پرخطر هدایت کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، آیت الله احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران و عضو مجلس خبرگان رهبری در مراسم گرامیداشت مقام معلم که در دانشگاه عالی دفاع ملی برگزار شد، اظهار داشت: افرادی بدنبال آن هستند که ریل انقلاب را عوض کنند و آن را به سمت و سویی پرخطر هدایت کنند.

وی افزود: این در حالی است که مقام معظم رهبری از عید فطر سال گذشته تا امروز بیش از 100 بار کلمه نفوذ را مطرح کرده‌اند، رهبری بارها هشدار دادند که دشمنان قصد تغییر ریل انقلاب را دارند.

خاتمی با بیان اینکه ریل انقلاب از ابتدا تاکنون ریل نفرت از استکبار بوده، گفت: کسانی که قصد دارند ریل انقلاب را عوض کنند می‌گویند به مردم بگویید که دیگر مرگ بر آمریکا نگویند. ریشه مرگ بر آمریکا از 37 سال پیش کاشته شده است. تاکنون نفوذ آمریکا 37 برابر نشده، اما شیطنت آن 37 برابر بیشتر شده است.

عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: برخی‌ که می‌گویند مرگ بر آمریکا نگوییم، قصد تغییر ریل انقلاب را دارند، رسالتی که علم رشد‌آور دارد این است که هرکس در جایگاه خود روشنگری‌های لازم را داشته باشد.

خاتمی در پایان تصریح کرد: علمی که فاقد دگم‌اندیشی یعنی تعصب کورکورانه و بی‌منطق باشد ویژگی علم‌ رشدآور است، در این علم برهان حزبی، گروهی و جناحی وجود ندارد بلکه سؤال، جواب و نقد وجود دارد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی