منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۹
شناسه خبر: 259905
گروه :خبر
image574534

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: برخی با ژیان آمده و مسئول شده‌اند اما هم‌اکنون در بالاترین نقطه نیاوران زندگی می‌کنند، چنین افرادی چگونه می‌خواهند در حکومت اسلامی حضور داشته باشند؟

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ سردار محمدرضا نقدی امروز در همایش واکاوی فتنه 88 و تجلیل از آثار برگزیده اظهار داشت: در سال 88 ملت ناگهان در یک حادثه سیاسی چشم باز کردند و مشاهده کردند تعداد زیادی از افرادی که سران قوا بودند و سال‌ها جزو مسئولان کشور محسوب می‌شدند مردم را به مقابله با نظام از طریق حضور در خیابان‌ها دعوت می‌کنند.

وی افزود: دهها شبکه ماهواره‌ای با پیچیده‌ترین روش‌های تبلیغی حرکت این افراد را تبلیغ کرده در دنیا آن را حق جلوه می‌دادند. همچنین افرادی با بسته‌های چک‌پول به میدان آمده به افرادی که برای آشوب به خیابان‌ها می‌آمدند پول می‌دادند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه در  چنین شرایطی ملت راه خود را رفت و گمراه نشد، گفت: 9 دی معجزه الهی است. شاید پرسیده شود چرا این زمان این‌قدر طولانی شد و چند ماه به آشوبگران فرصت داده شد، اما رهبری و مردم این فرصت را هوشمندانه به آنها دادند.

سردار نقدی تصریح کرد: حرکت انقلاب یک حرکت مردمی است و عموم مردم با انقلاب همراهی می‌کنند، فرصتی که به آشوبگران داده شد برای این بود که وحدت و یک‌پارچگی در کشور باقی بماند، اغلب مردم بعد از خطبه‌های 29 خرداد رهبری، حقیقت را یافته خود را از ماجرا کنار کشیدند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین عنوان کرد: اتمام حجت و ابلاغ حقیقت راهبرد حکومت با فتنه‌گران است. در 9 دی مردم از تمام جریان‌ها و با هر رأیی که داشتند، حضور یافته به این موضوع رسیدند که فتنه‌گران اصل انقلاب را هدف قرار داده‌اند.

نقدی با واکاوی ریشه‌های فتنه مطرح کرد: یکی از ریشه‌های فتنه داخلی به‌گونه‌ای است که قدرت‌طلبان و صاحبان ثروت انبوه که نیاز به تکیه‌گاه خارجی داشته و پایگاه مردمی ندارند به‌جای خدمت به مردم در نظام ثروت‌های انبوه را برای خود جمع می‌کنند و به‌دنبال حفظ قدرت خود هستند.

وی ادامه داد: این افراد اگرچه صلاحیت خود را برای حضور در قدرت از دست داده‌اند اما اصرار به باقی ماندن در نظام دارند. بارها رهبر انقلاب فرمودند که مسئولان نظام باید افراد ساده‌زیست باشند. در جامعه دینی حاکمان باید ساده‌زیست و جزو طبقه محروم و متوسط جامعه باشند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: برخی از افراد با ژیان آمده و مسئول شده‌اند اما هم اکنون در بالاترین نقطه نیاوران، ساختمانی 6طبقه منزل مسکونی‌شان است، چنین فردی چگونه می‌تواند در حاکمیت اسلامی باشد.

سردار نقدی بیان کرد: این افراد صاحب حساب‌های داخلی و خارجی، مؤسسات مالی و شرکت‌های مختلف هستند و از سوی دیگر برای خود حزب نیز درست کرده‌اند و از آزادی بیان صحبت می‌کنند، در حالی که به‌دنبال قدرت و ثروت برای خود هستند.

وی تصریح کرد: افرادی که از موازین حکومت دینی خارج شده و رفتار و زندگی آنها بویی از اسلام ندارد، می‌گویند “باید در حاکمیت باشیم و مدیریت‌ها در دست ما باشد، چون کنار امام بوده‌ایم به همین دلیل هیچ کس نمی‌تواند ما را رد صلاحیت کند”.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: این افراد مدعی هستند چون در ماجرای انقلاب بوده‌اند باید مصونیت داشته باشند.

سردار نقدی با اشاره به ریشه دیگر فتنه که در خارج است، گفت: انقلاب اسلامی ایران در مقابل یک قدرت شیطانی قد علم کرد و او را از ایران، عراق و لبنان بیرون انداخت، در چنین شرایطی آنها با ما می‌جنگند. آمریکا از روز نخستی که انقلاب اسلامی شکل گرفت، از ایران شکست خورده است. امروز فریاد انقلاب اسلامی در نیجریه به گوش می‌رسد در حالی که آمریکا می‌خواهد بر نسل نیجریه تسلط داشته باشد.

وی بیان کرد: عناصر خارجی دریافته‌اند که برای ضربه زدن به انقلاب باید به داخل کشور نفوذ کنند و فتنه‌گران ابزار آنها هستند. افرادی که کار آنها ماله‌کشی بر جنایت‌های آمریکاست، این در حالی است که آمریکا در بودجه سال 2016 برای براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران اعتبار اختصاص داده است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان