منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۴
شناسه خبر: 263484
گروه :خبر
13940901000912_PhotoA

اژه‌ای گفت: برخی افراد فتنه که دوباره فعالیت غیرقانونی خود را آغاز کرده بودند، احضار و بازجویی شدند و به آنها یادآوری شد اگر به فعالیت خود ادامه دهند، برخورد شدیدتری با آنها خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، غلامحسین اژه‌ای در نودمین نشست خبری سخنگوی قوه قضائیه اظهار داشت: کمتر از دو ماه دیگر دو انتخابات مهم در کشور در پیش داریم که انشاءالله همچون سنوات گذشته مردم ما با شور و نشاط، احساس مسئولیت و مشارکت حداکثری که مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز است در این انتخابات حضور می‌یابند.

وی افزود: امیدواریم همه نامزدها و هواداران آنها بر اساس قانون و انصاف نگاه و عمل آنها باشد تا در کمال امنیت، آرامش و رقابت انتخابات برگزار شود که در جهت منافع مردم و ملت شاهد حاصل شدن نتیجه آن باشیم.

سخنگوی دستگاه قضا با بیان اینکه دستگاه‌های اطلاعاتی‌،‌ انتظامی و قضایی در این زمینه با هم هماهنگ هستند گفت: همه این دستگاه‌ها آمادگی لازم را دارند تا با هم با کسانی که خلاف قانون و جرم عمل کرده و تخلفی چه در فضای مجازی یا غیرمجازی داشته باشند برخورد کنند.

همچنین هر جا که نیاز به پیشگیری و تذکر باشد این اقدام را انجام داده و در صورتی که به این تذکرها توجه نکنند یا جرم مرتکب شود در اسرع وقت با آنها برخورد می‌شود.

اژه‌ای ادامه داد: کسانی که از اهل فتنه مجدد فعالیت غیرقانونی خود را شروع کردند که در این زمینه برخی احضار و بازجویی شدند. همچین به آنها یادآوری شد که اگر به این فعالیت خود ادامه دهند برخورد شدیدتری با آنها خواهد شد.

سخنگوی دستگاه قضا تصریح کرد: کسانی که احضار و بازجویی شده بودند در حال حاضر با قرار نسبتا خفیف آزاد شده و بازداشت نشدند ولی اگر به فعالیت خود ادامه دهند حتما با آنها برخورد شدید می‌شود.

وی تاکید کرد: امیدواریم همه رسانه‌ها این مسائل را رعایت کنند و از نیروی انتظامی که در این زمینه تلاش می کند تشکر می‌کنیم.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان