منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۱
شناسه خبر: 189355
گروه :خبر
13930305000043_PhotoA

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه امروز برخی افراد با تفکرات ارتباط با آمریکا ادعا می‌کنند که پیرو خط امام(ره) هستند، گفت: باید در مقابل زیاده‌خواهی‌های آمریکا ایستاد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس سردار محمدرضا نقدی دقایقی پیش در همایش 36 سال مقاومت که در سالن همایش‌های دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزار شد، با بیان اینکه شهدا عرصه جهاد دیروز بودند اظهار داشت: همه ما باید پای مکتب شهدا بنشینیم و درس بیاموزیم.

وی گفت: اگر به قرآن نگاه کنیم می‌بینیم که بسیار تعالیم تاریخی از قرآن استفاده شده و  قرآن برای تکلیف هر روز بشر برنامه داده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه باید در مقابل زیاده‌خواهی‌های آمریکا ایستاد، تصریح کرد: اگر می‌خواهید ذلیل شوید بروید و با آمریکا رابطه برقرار کنید.

وی ادامه داد: امروز برخی افراد با تفکرات ارتباط با آمریکا ادعا می‌کنند که پیرو خط امام(ره) هستند و باید در جوابشان بگوییم از تمام صحیفه امام(ره) تنها یک جلد بیاورید که در مورد رابطه با آمریکا سخن گفته باشد و این در حالی است که من از هر جای صحیفه که بخواهید حجت می‌آورم که باید در مقابل استکبار ایستاد.

سردار نقدی با بیان اینکه ما از ابتدای انقلاب تاکنون گرفتار تفکری بودیم که به دنبال تضعیف باور و ایمان مردم است، افزود: این تفکر هر روز در یک حزب و گروه و جناح و با یک رنگ و لعابی در کشور نشان داده می‌شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین یادآور شد: عده‌ای هنوز گمان می‌کنند بدون کوتاه آمدن در مقابل قدرت‌ها نمی‌توان زندگی آرامی داشت و متاسفانه این مشکل همیشه گریبانگیر کشور ما بوده است.

سردار نقدی با تأکید براینکه کسی که فرهنگ خود را در اختیار بیگانه قرار می‌دهد ناموسش را از دست داده است، متذکر شد: افرادی که به دیکتاتورها میدان می‌دهند تا کشورشان را اشغال کنند نباید انتظار آرامش داشته باشند.

رئیس بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه مبارزه و جهاد برای امنیت بوده و عقلانی و منطقی است، تصریح کرد: درست است که جنگ تلفات دارد اما در پی این تلفات امنیت بزرگی حاصل می‌شود.

* عده‌ای خود را دلسوزتر از امام برای مردم می‌دانند

وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) یک انسان بی‌تفاوت نسبت به جامعه و مردم خود نبود خطاب به دولتمردان گفت: پس شما از امام بیشتر برای مردم دلسوزی نکنند که بروید مقابل دیکتاتورها تا مردم آرامش داشته باشند بلکه مردم ایران با ایستادگی و مقاومت به آرامش می‌رسند.

سردار نقدی با اشاره به اینکه 3 سال است تحریم‌های فلج‌کننده در کشور ما حاکم است، بیان کرد: با تحریم چه اتفاقی در جامعه افتاد؟ و ما شاهدیم اوضاع چندان فرقی نکرده که این مسئله نشان‌دهنده امداد الهی است.

وی با تأکید براینکه رزق و روزی ما دست آمریکا نیست، اظهار داشت:‌ ما باید باور داشته باشیم خداوند رزاق است و مسئله ما مسئله تحریم‌ها نیست زیرا راه‌های نپیموده در اقتصاد فراوان است.

رئیس بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه اقتصاد تولید ارکانی دارد، عنوان کرد: ایران یکی از استثنایی‌ترین کشورهایی است که تمام ارکان اقتصادی را دارد.

نقدی با تأکید براینکه اقتصاد پویا و شکوفا در دست ملت ما است، گفت: نیروی انسانی، سرمایه، انرژی و مواد اولیه و همچنین 400 میلیون بازار غیر تحریم وجود دارد که به وسیله اینها ما می‌توانیم اقتصاد خود را پویا نگه داریم.

وی در پایان با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب یک سر سوزن از خط امام فاصله نگرفته‌اند، یادآور شد: رهبری که امروز پس از 25 سال می‌گویند وصیت امام ملاک و معیار من است باعث افتخار ملت ایران هستند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند