منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۶
شناسه خبر: 227162
گروه :خبر
IMG-20151008-WA0014

بخشدار مرکزی بستک گفت : توانمند سازی روستاها و بهبود شرایط زندگی و تامین ضرورتهای اولیه و بستر سازی درخصوص اشتغال و تولید از مهمترین دغدغه بخشداری برای وضعیت رفاهی روستاها می باشد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ، بخشدارمرکزی بستک از روستاهای دهنگ ، بیگلرآباد ، گشان ، چاه چهه و چاه سرمه بازدید کرد.

در حاشیه این بازدید که به اتفاق مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان وبه منظور بررسی مشکلات این روستاها انجام شد بخشدار مرکزی طی گفتگویی با خبرنگار جهانگیریه گفت :  مشکلات زیادی در روستاها وجود دارد که همه دستگاههای مربوطه بایستی با تلاش و پیگیری این مشکلات را برطرف نمایند.

شیدایی عمده مشکلات این روستاها رامشکل آب و برق و توسعه شبکه مخابرات و راههای ارتباطی و امور زیربنایی عنوان وتصریح نمود : با همت و تلاش جهادی می توان حداقل رفاه و آسایش را برای مردم روستاها تامین کرد و نیاز و مشکلات و محرومیتها را برطرف نمود .

وی از مدیران دستگاههای اجرایی خواست با جدیت برای پیگیری در خواست های مردم تلاش نمایند.

بخشدار مرکزی در ادامه گفت : بعضی روستاهای محروم از امکانات ضروری و اولیه برخوردار نیستند و تلاشها بایستی درجهت رفع این محرومیتها باشد.

وی تصریح نمود توانمند سازی روستاها و بهبود شرایط زندگی و تامین ضرورتهای اولیه و بستر سازی  درخصوص اشتغال و تولید از مهمترین دغدغه بخشداری برای وضعیت رفاهی روستاها می باشد که شوراها در کنار دهیاران بایستی دراین جهت حرکت کنند.

بخشدار بستک درپایان تغییر نگرش شوراها در زمینه توسعه روستاها را ضروری خواند و تاکید نمود:  در جهت تقویت فرهنگ تولید در روستا تلاش نمایند.

وی در پایان از همراهی مسوولان شهرستان تشکر و قدر دانی نمود.

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد