منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰
شناسه خبر: 264674
گروه :خبر
34

برخورد یک طوله گراز با یک دستگاه کامیونت بنز خاور در محور جاده اصلی سیریک به میناب منجر به واژگونی خودرو شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی، برخورد یک طوله گراز با یک دستگاه کامیونت بنز خاور در محدوده دوراهی شهر گروگ شهرستان سیریک اتفاق افتاد که راننده کامیونت از ناحیه سر و گردن دچار جراحت شد به مرکز اورزانس شهرستان سیریک جهت مداوا منتقل شد.
دیگر سرنشین خودرو کامیونت خوشبختانه بعلت پرت شدن از شیشه ماشین مشکلی خاصی نداشت.
این دستگاه کامیونت که حامل4 تن موز از مبدا زرآباد سیستان و بلوچستان به مقصد بندرعباس در حال حرکت بود در برخورد به کراز واژگون شد.
حسین فراغ دل، رئیس محیط زیست شهرستان سیریک در گفتگو با خبرنگار آذینی افزود: گراز از حیوانی علف خوار، گوشت خوار ، لجن خوار و بطور کلی همه چیز می خورد .
فراغ دل ابراز داشت: حیوان کراز عموما در زمستان بعلت سرما در کوه و در تابستان در جنگل زندگی می کند و در آذرماه جفت گیری می کند و از یک تا 11 طوله می زاید .
وی یادآور شد: یکی از علل اصلی افزایش کراز ها در اطراف جاده ها ، شهرها و برخی منازل نزدیک به جنگل ها و کوهها انقراض گرگ، ببر و پلنگ و شیر است.

30 31 36 32 33 35 34 38 37+

 

 

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است