منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۰
شناسه خبر: 275443
گروه :خبر
hormoz

فرمانده انتظامی استان تهران با اشاره به وجود چند مدیریت در اداره پیست اسکی آبعلی، گفت: برخورد پلیس در پیست اسکی آبعلی فرهنگی خواهد بود، اما اگر هنجارشکنی‌هایی صورت گیرد، برخوردهای جدی‌تر بامتخلفان انجام می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ سرهنگ ناظری در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان دماوند که با محوریت رسیدگی به وضع پیست اسکی آبعلی برگزار شد، اظهارداشت: وجود چند مدیریت در اداره پیست اسکی آبعلی از مشکلات اساسی آن محسوب می‌شود که امروز گریبان‌گیر نخستین پیست اسکی در ایران شده است.

وی افزود: امروزه پیست اسکی آبعلی، میزبان ورزشکاران و علاقمندان زیادی از شهر تهران و استان‌های همجوار است؛ این پیست فضای بسیار مناسبی را برای تفریح و غنی‌سازی اوقات فراغت خانواده‌ها به وجود آورده اما از ناهنجاری‌های آن نمی‌توان چشم‌پوشی کرد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه دستگاه‌های فرهنگی باید در امر ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در پیست اسکی آبعلی گام بردارند، افزود: امروز باید به خوبی بتوانیم از فرصت‌های این پیست استفاده کنیم.

ناظری ادامه داد: مطمئنا باید اقداماتی در پیست اسکی آبعلی انجام شود تا جان خانواده‌ها و فرزندان آنها به خطر نیفتد؛ پلیس نیز تمام توان خود را برای این منظور به کار گرفته است.

وی بیان کرد: بنا بر دستور فرمانده نیروی انتظامی با ناهنجاری‌ها برخورد جدی خواهد شد؛ مسئولان از این نظر دغدغه‌ای نداشته باشند.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: برخورد پلیس در پیست اسکی آبعلی فرهنگی خواهد بود، اما اگر هنجارشکنی‌هایی صورت گیرد، برخوردهای جدی‌تر بامتخلفان انجام می‌شود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است سواحل نیازمند سیاستگذاری صحیح مدیران/مشکلات معیشتی مردم در سواحل بیانگرهدر رفت ثروت ملی است