منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۲
شناسه خبر: 275643
گروه :خبر
IMAGE635751945161817388

فرماندار بندرلنگه در کنار اجرای پروژه های مختلف پروژه نمایشگاه کار آفرین زنان را به عهده می گیرد و اکنون خانه مطبوعات برای برگزاری ایام دهه فجر به کانون نمایشگاه زنان کار آفرین تبدیل شده است و سر خبرنگاران بی کلاه مانده است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ،به نقل از  فرهنگ کده  ،شهرستان بندرلنگه از جمله شهرستان های نخبه پرور  و فرهنگی استان هرمزگان است که مهد بزرگانی در زمینه فرهنگ و هنر هرمزگان بوده و تنها حمایت انجام شده از اصحاب رسانه بندرلنگه  خانه مطبوعات است که سقف آن  براثر بارندگی چکه می کند.

در ایام دهه فجر به بهانه این که زنان کار آفرین بندرلنگه جان و مکان برای عرضه مواد غذایی و صنایع دستی و..ندارند مقرر شد تا فرماندار بندر لنگه خانه مطبوعات بندرلنگه را برای برگزاری نمایشگاه واگذار کنند و به این طریق سقف نیمه ویران مطبوعاتی ها را از اصحاب رسانه بندرلنگه دریغ کردند.

 

یک منبع آگاه در گفتگو با فرهنگکده با اشاره به اینکه خانه مطبوعات بندرلنگه تا به امروز یک خط تلفن هم حتی ندارد، تصریح کرد : فرماندار لنگه از بی مهری و بی علاقه گی مردم در شرکت کارهای اجتماعی عصبانی شد از این لحاظ با رییس خانه مطبوعات بندرلنگه جهت در اختیار دادن خانه مطبوعات به زنان کار آفرین تماس می گیرد و از مسئول خانه مطبوعات می خواهد که کلید در اختیار زنان کار آفرین جهت برقراری نمایشگاه قرار دهد و نماینده خانه مطبوعات با فشارهای مختلف روبه رو و کلید را دراختیار زنان کارآفرین فرمانداری تحویل می دهد.

وی اظهار کرد: فرماندار بندرلنگه در کنار اجرای پروژه های مختلف پروژه نمایشگاه کار آفرین زنان ، خانه مطبوعات برای برگزاری ایام دهه فجر به کانون نمایشگاه زنان کار آفرین تبدیل شده است و اکنون سر تمام خبرنگاران را بی کلاه مانده است.

این فرد با اشاره به موقعیت نامناسب مکانی خانه مطبوعات لنگه تصریح کرد:هیچکس از اهالی حاضر نیست که از محله های مختلف برای خرید و دیدن از این نمایشگاه به این مکان جهت بازدید بیاید در حالی که در کنار مسجد جامع حسینیه غضنفری که در قلب شهر است و همیشه نمایشگاه های مختلف در آن برپا بوده از این مکان صرف نظر کرده اند .

وی یادآور شد: در روزهای نخست ابلاغ این تصمیم خبرنگاران بندرلنگه نزد فرماندار رفتند و از این بابت نگرانی خود را با فرماندار در میان گذاشتند و مقرر شد کهمکان دیگری برای نمایشگاه د رنظر گرفته شود اما روز بعد همه چیز رنگ باخت و دوباره نظر فرماندار بر روی خانه مطبوعات عوض شد.

این منبع آگاه ادامه داد: خبرنگاران این شهر حسرت آرزوی خانه مطبوعات را می خورند در حالی که دغدغه فرماندار برگزاری نمایشگاه زنان کارآفرین بندرلنگه است.

برای تکمیل گزارش تلاش خبرنگار فرهنگ کده برای گفتگو با  فرماندار لنگه  به دلیل عدم پاسخ‌گویی بی‌نتیجه ماند.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است