منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۸:۲۲
شناسه خبر: 261534
گروه :خبر
IMG_0004
 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت عنوان کرد:

برخورد مردم با هر فتنه ای شدیدتر از سال ۸۸ خواهد بود

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع مردم قشم اظهار کرد :اگر کسانی بخواهند در انتخابات اسفند ماه فتنه ای دیگر را راه اندازی کنند ، بدانند برخورد با آنها شدیدتر از فتنه ۸۸ خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از قشم آزاد ، محسن رضایی در ویژه برنامه بزرگداشت نه دی که در تالار وحدت شهر قشم برگزار شده بود گفت :  شباهتهای زیادی بین بعثت پیامبر و قیام امام خمینی (ره) وجود دارد و هر دو قیام با موانعی شبیه هم روبرو شدند.

 

وی افزود : در رسالت پیامبر(ص) مشرکین ،کفار و منافقین وجود داشتند و جنگهایی نیز در مکه، مدینه و حتی با امپراطوری رم نیز به وقوع پیوست  و انقلاب اسلامی هم که از شعاع وجودی  اسلام برخاسته است  هم با منافیقن داخلی  ، دشمن خارجی  و  ابرقدرتها درگیری دارد .

رضایی با بیان اینکه در فتنه سال ۱۳۸۸ چهره بسیاری از منافقین درونی جمهوری اسلامی رو شد بیان داشت :  چهره هایی در منظر انقلابیون یک طور رفتار می کردند و در پشت سر آنها طور دیگری بودند و در فتنه ۸۸ بود که چهره واقعی خود را نشان دادند  .

 

وی ادامه داد : فتنه سال ۸۸ اولین فتنه بعد از انقلاب نبود و پس از انقلاب شاهد ۱۷ فتنه و چندیدن بودیم  و علاوه بر این ۸ سال هم جنگ بر ملت ایران تحمیل شد و امروز هم فتنه ای به نام داعش و تکفیری ها راه افتاده که بخشی از آن علیه جمهوری اسلامی ایران است.

 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد : مردم برای به دست آوردن نظام جمهوری اسلامی و حفظ آن زحمات زیادی کشیده اند و همچنان برای محافظت از انقلاب سینه خود را سپر خواهند کرد .

 

وی علت اصلی دشمنان با کشورهای اسلامی را جلو گیری از به وجود آمدن  تمدن اسلامی بیان کرد و اظهار داشت : برای همین هفتاد سال است که کشورهای اسلامی دچار جنگ و خونریزی شده اند و در عوض کشورهای غربی به پیشرفت و ترقی دست پیدا کرده اند و اجازه نمی دهند تا جهان اسلام به آرامش و صلح برسد.

 

رضایی اضافه کرد  : داعش تاریخ مصرف آن تمام شده و به زودی توسط رزمندگان اسلام یا خود غربی ها از بین می رود اما جنگ در سرزمینهای اسلامی همچنان ادامه پیدا خواهد کرد چرا که دشمنان نمی خواهندکشورهای اسلامی پیشرفت کنند و ابهت غرب را تحت تاثیر قرار دهند.

 

وی مشکل جهان اسلام را عدم رهبری واحد دانست و افزود :  اگر خلاء رهبری در جهان اسلام حل شود دیگر شاهد مشکلاتی که امروز با آن روبرو هستیم نخواهیم بود.

 

رضایی با بیان اینکه ولایت فقیه بزرگترین گوهری است که در انقلاب اسلامی نصیب مردم ایران شده است تصریح کرد : یک مدل صحیح که از دل مردم سالاری و اسلام بیرون آمده است و رهبری جایگاهی است که مردم و اسلام را به هم متصل می کند .

 

 

وی با اشاره به نقش رهبری در برجام بیان کرد:  اگر در برجام رهبری نبود کشور دچار کودتا و یا هرج و مرج می شد اما رهبری به خوبی توانست مسائل هسته ای را بر اساس منافع ملی به پیش ببرد و از به وجود آمدن این مشکلات جلو گیری کند.

 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام یادآور شد :جهان اسلام بدون وحدت هرگز نمی تواند به شکوه گذشته خود بر گردد که عدم وحدت کشورهای اسلامی   نیز به فقدان رهبری متقی و با تدبیر باز می گردد.

 

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری ادامه دهنده راه و سیره امام راحل هستند افزود : فتنه گران سال ۸۸ کسانی بودند که در ابتدا شعار مرگ بر آمریکا و ولایت مطلقه فقیه می دادند اما به مرور زمان ازگذشته خود فاصله گرفتند .

 

رضایی گفت : اگر کسانی بخواهند در انتخابات اسفند ماه فتنه ای دیگر را راه اندازی کنند ،بدانند برخورد با آنها شدیدتر از فتنه ۸۸ خواهد بود.

 

وی با دعوت کردن کشورهای اسلامی به وحدت و صلح و درس گرفتن از فتنه سال ۸۸ بیان داشت : به بعضی از کشورها هم که به دنبال به وجود آوردن مشکل برای جمهوری اسلامی هستند پیشنهاد می کنم در یک  چهارچوب منطقی و دارای منافع مشترک و عادلانه با مردم ایران همراهی کنند و بدانند ملت ایران هرگز از مسیر خود کوتاه نیامده و ولایت را تنها نخواهند گذاشت.

 

مراسم بزگداشت نه دی هر ساله با حضور با شکوه مردم جزیره قشم برگزار می شود.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد