منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۷
شناسه خبر: 216807
گروه :خبر
IMG12202164

نماینده ولی فقیه دراستان هرمزگان با بیان اینکه برخورد قضا با مفسدان اقتصادی و دانه درشت ها قابل تقدیر است،افزود: در مجموع عملکرد قضا رضایت بخش و قانع کننده نیست و ایجاد فاصله در برخورد با متخلفان موجب تردید اذهان عمومی می شود.

آیت اللله نعیم آبادی، نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به عملکرد قوه قضائیه در برخورد با مفاسد اقتصادی گفت:قوه قضائیه و در راس آن آیت الله آملی لاریجانی در برخورد با مفسدان اقتصادی و دانه درشت ها مجدانه وارد شدند که عملکرد آن قابل تقدیر است.

 

 

وی با بیان اینکه در مجموع عملکرد قضا رضایت بخش و قانع کننده نیست،اظهار کرد: بسیاری از تخلفات که باید با آن برخورد شود، اقدامی صورت نگرفته و مسئله رسانه ای می شود که بین رسانه ای شدن و برخورد با آن فاصله وجود دارد و این مسئله باعث تردید در اذهان عمومی می شود.

 

 

نعیم آبادی تاکید کرد:دستگاه قضا باید در برخود قاطعانه سرعت داشته باشد تا مردم قانع شود و این امر ارتباط مردم را با مجموعه قوه قضائیه را بیشتر می کند.

 

 

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با اشاره به اجرای حکم اعدام در ملع عام در مرکز شهر بندرعباس تصریح کرد: اعدام باید متناسب با تاثیر در جامعه و نداشتن آثار منفی جامعه باشد که متاسفانه این موضوع گاهی رعایت نمی شود و دستاویزی برای دیگران می شود.

 

 

وی خاطر نشان کرد: اعدام حکم قطعی اسلام است و چگونگی محاکمه آن بسته به عقلانیت دستگاه قضا است باید دقت شود تا اجرای حکم الهی دستاویزی برای مخالفان نظام نشود.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/م

 

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است