منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۱
شناسه خبر: 257862
گروه :خبر
hashmimajles

نماینده شرق هرمزگان در مجلس با بیان اینکه وزیر خارجه باید در برابر رفتار دوگانه آمریکا رفتار متقابل داشته باشد، افزود: قانون محدودیت‌ روادید در روند اجرای برجام بدبینی و بی اعتمادی بهمراه دارد.

سیدعبدالکریم هاشمی نخل ابراهیم، نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفتگو با خبرنگار پارلمانی شبکه اطلاع رسانی هرمز با بیان اینکه  قانون محدودیت‌ روادید آمریکا برای سفرکنندگان به ایران متعارض با توافق و برجام است، گفت:آمریکا باید به سوی رفع سوء تفاهم و ابهامات در روابط و بهبود ارتباطات اقدام کند تا حداقل در زمینه مسائل هسته ای پیش رویم.

 

وی اظهار کرد:علی رغم اینکه مردم ایران  کاملا نسبت به آمریکا حسن ظن و اطمینان ندارد قانون اخیر امریکایی نشان دهنده عدم اطمینان به رفتار سران آمریکایی است .

 

هاشمی با بیان اینکه رفتار دوگانه  آمریکا در طول تاریخ بر همگان اثبات شده است، افزود: آمریکا هر زمان منافعش اقتضا کند نرمش از خود نشان می دهند و به دنبال تامین منافع خود می باشند و به منافع ما اهمیتی نمی دهد.

 

وی تاکید کرد:آمریکا از یک طرف دست دوستی و همکاری می دهد و از سوی دیگر با اقدامات خود به دنبال ضربه زدن به ما هستند لذا باید تکلیف خود را در برابر ملت ایران مشخص کند.

 

نماینده مردم شرق هرمزگان با بیان اینکه باید در برابر برخوردهای دوگانه آمریکا محتاط باشیم و در حفظ منافع ملی خود دقت کنیم، تصریح کرد:اقدام امریکایی ها سوء تفاهم و نقطه تاریکی در اجرای برجام است و تاثیر منفی در این رابطه  دارد.

 

وی  بیان کرد: برای اینکه برجام به فرجام برسد به حسن نیت نیاز است و قانون محدودیت‌ روادید در روند اجرای برجام بدبینی و بی اعتمادی بهمراه دارد.

 

هاشمی با بیان اینکه همه کشورهای مذاکره کننده باید حسن نیت نشان دهند، خاطرنشان کرد: وزیر خارجه باید با احتیاط عمل کند و در برابر رفتار دوگانه آمریکا رفتار متقابل داشته باشد تا پس از آن شاهد اقدامات بدتری نباشیم.

 

 

انتهای پیام/م

 

 

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان