منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۰
شناسه خبر: 348670
گروه :خبر
IMG09464646

امام جمعه بندرعباس افزود: دولت باید در فیش های نجومی با شفافیت هر چه بیشتری عمل کرده و با برخورد ویژه با دریافت‌کنندگان حقوق‌های نجومی از بیت‌المال، اعتماد را به جامعه بازگردانند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی، امام جمعه بندرعباس در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه بندرعباس با بیان اینکه هفته دولت  فرصتی برای رجوع به معیارهای خدمت خالصانه به مردم است، گفت:ارائه دستاوردها و معرفی خدمات انقلاب اسلامی و تلاش‌های دولت به منظور رفع محرومیت از جامعه و توسعه و پیشرفت کشور سبب تقویت امید در جامعه می‌شود.

وی با اشاره به هفت اولویت مطرح شده از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان اولویت‌های دولت اظهار کرد:جامعه در عرصه فرهنگ نیاز به کار تلاش و بیشتری دارد  لذا باید بپذیریم که از ابتدای انقلاب اسلامی در حوزه فرهنگ آن طور که باید و شاید عمل نشده و باید در این عرصه گام‌های هر چه بیشتری برداشته شود.

نعیم‌آبادی با بیان اینکه حقوق‌های نجومی ضربه‌ای به اعتماد مردم است، افزود: دولت باید در فیش های نجومی  با شفافیت هر چه بیشتری عمل کرده و با برخورد ویژه با دریافت‌کنندگان حقوق‌های نجومی از بیت‌المال، اعتماد را به جامعه بازگردانند.

وی تاکید کرد: مردم سرمایه‌های نظام ما هستند و و اگر انقلاب اسلامی در برابر توطئه‌های دشمنان شکست‌ناپذیر شده است، به واسطه حضور مردم در صحنه و وجود رهبری هوشیار است و باید قدر این همگرایی و همدلی مردم را با مسؤولان بدانیم.

نماینده ولی فقیه رد استان هرمزگان با بیان اینکه اراده مردم و خدامحوری رمز موفقیت کشور است،تصریح کرد:دولت باید با دقت بیشتر به خواسته های مردم وجامعه توجه کندلذا مردم و دولت باید به اقتصادی مقاومتی ورودپیداکنندتافرامین رهبرانقلاب عمل شود.

نعیم‌آبادی با اشاره به خباثت برخی از سران کشورهای مرتجع منطقه در پراکندن تخم تفرقه و نفاق در میان ملت‌های مسلمان خاطر نشان کرد: نوکری آمریکا و استکبار دستاوردی برای سران فاسد این کشورها نخواهد داشت لذا باید با نابودی شیطان بزرگ، بساط نوکری آنان نیز برچیده خواهد شد و نابودی ظلم وعده خداوند در قرآن کریم است.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است