منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۲
شناسه خبر: 214208
گروه :خبر
image347073
 

در مقابل چشمان بیدار مردم و رسانه ها صورت گرفت؛

برخورد خشن پلیس با معترضان به بازگشایی لانه روباه پیر!+تصاویر

متاسفانه روز گذشته سفارت انگلیس یا به تعبیری جاسوس خانه روباه پیر در تهران بازگشایی شد که در حین بازگشایی که با تدابیر شدید امنیتی همراه بود، پلیس تهران با برخی از مردم که معترض به بازگشایی سفارت بودند برخورد خشنی داشت به طوری که حتی چندین نفر را نیز بازداشت کرد!

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛خیانت ها و خباثت های انگلیسی ها در طول تاریخ در حق مردم ایران هرگز قابل فراموشی نیست ، اما برخی در داخل کشور خوش خیال هستند که همه مشکلات درونی کشور منوط به برقراری رابطه با خارج از کشور و بخصوص ارتباط با کشورهای غربی است، چنان که برای ارتباط با غربی ها دست به هرکاری می زنند.

بازگشایی سفارت خانه یا به تعبیری جاسوس خانه انگلیس در تهران که روز گذشته صورت گرفت واکنش های تند بسیار زیادی را در پی داشت از مسئولین تا نمایندگان مجلس شورای اسلامی گرفته تا اعضای خبرگان و اساتید دانشگاه ها و اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و دانشجویان و فرهیختگان و در کل عمومیت مردم که با بازگشایی سفارت خانه انگلیس در تهران مخالف بودند اما متاسفانه روز گذشته با تمامی مخالفت ها شاهد بازگشایی جاسوس خانه انگلیس در تهران بودیم.
روز گذشته در حین بازگشایی سفارت انگلیس در تهران جمعی از مردم در مقابل سفارت انگلیس تجمع کردند و مخالفت خودشان را با بازگشایی جاسوس خانه انگلیسی ها در تهران نشان دادند که با برخورد خشن پلیس روبرو شدند و چندین نفر از آنها هم بازداشت شدند؟!
مردم معترض به بازگشایی سفارت انگلیس در تهران کاملا خودجوش در نزدیکی سفارت انگلیس حاضر شده بودند که متاسفانه با برخورد بسیار تند و خشن پلیس روبرو شدند و چندین نفر از آنها هم بازداشت شدند که بسیار قابل تامل  است ،چرا که در پی خیانت ها و دخالت های متعدد سفارت انگلیس در امور داخلی ایران و همچنین دست داشتن در ترور شهید شهریاری  در آذر ماه 1390 لانه جاسوسی انگلیس در تهران بسته شد و حال سوال اینجاست که به راستی در طول سالهای بسته شدن این جاسوس خانه انگلیسی ها در تهران چه اتفاقی رخ داده که مجدداً این جاسوس خانه باز می شود؟ آیا خیانت ها و خباثت های انگلیسی ها در حق مردم ایران و نظام جمهوری اسلامی تمام شده که این سفارت باز شده است یا …؟!
آیا برخورد خشن پلیس با مردم و بازداشت معترضان به بازگشایی سفارت انگلیس با این همه خیانت و خباثتی که در پرونده انگلیسی ها موجود است کار درستی است؟! آن هم انگلیسی ها که بزرگترین خیانت ها را در حق مردم ایران و نظام جمهوری اسلامی کرده اند از دخالت در امور داخلی ایران گرفته و حمایت از فتنه 88 که به قصد براندازی نظام صورت گرفت تا دست داشتن در ترور دانشمندان هسته ای کشورمان؟!
 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است