منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۴
شناسه خبر: 217821
گروه :خبر
139309021914442064142253

عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: برخورد قوه قضایی برای همه اقشار به یک اندازه صورت می گیرد و همه در برابر قانون یکسان می باشند.

موسی غضنفرآبادی عضو کمیسیون قضایی  مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به عملکرد قوه قضاییه در  برخود با دانه  درشت های  اقتصادی  گفت: با توجه به پرونده های که تا اکنون داشته ایم مخصوصا پرونده آقازاده های که بوده است توانسته ایم به خوبی پیگیر باشیم.

 

 

وی اظهار کرد : قوه قضایی که در سال های اخیر به خوبی توانسته است عملکرد خود را انجام دهد و با اقتدار و پشتکاری خود در آینده هم این برنامه ها را جویاتر می شود.

 

 

عضو کمیسیون حقوقی قضایی شورای اسلامی تصریح کرد:قوه قضایی بین افراد جامعه تفاوت قائل نیست به یک شکل عمل می کندو همه در برابرقانون یکسان هستند.

 

 

غضنفرآبادی خاطر نشان کرد: قوه قضایی کارش پیشگیری است و با امکانات که دستگاه ها در اختیار ما قرار دهند می توانیم کارمان را به نحوه مطلوب اجرا کنیم.

 

 

انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی