منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۳
شناسه خبر: 271853
گروه :خبر
139211030938577891966243

نائب رئیس کمیسیون اقتصاد مجلس گفت:برجام همه مشکلات ما را حل نخواهد کرد برجام توان مقابله و فشار اقتصادی افزایش خواهد داد.

روح الله بیگی،نائب رئیس کمیسیون اقتصاد مجلس در گفتگو با خبرنگار پارلمانی شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به برنامه برجام گفت: برجام برای کشور یکسری یکنواخت ها ایجاد می کند و این کار باعث می شود دولت یک ثباتی را داشته باشد.

وی افزود: تحریم های که پنج سال کشور را تحت فشار قرار داده بودند که تحریم های بسیار سخت نه تنها منحصر بفرد دولت بود بلکه از طرف مقاومت مردم ما هم منحصر به فرد است که همه جهان و جهانیان فکر مقابله مردم را با این تحریم ها را نداشتند.

نائب رئیس کمیسیون اقتصاد مجلس اظهار کرد:برجام یک موفقیت برای کشور است که با همکاری مقاومت و مداومت مردم، رهبری و دولت بود است.

وی افزود:برجام حق مسلح کشور ما لحاظ شده است و با این ما حق غنی سازی خود رسیده ایم و بخش بزرگ توطئه ها  دشمن را خنثی کرده ایم.

بیگی با توجه به بحث رویداد اقتصادی تصریح کرد: برجام همه مشکلات ما را حل نخواهد کرد برجام  توان مقابله و فشار اقتصادی افزایش خواهد داد.

وی افزود: برجام بخشی از پول های بلوکه شده ایران بر می گردد که همان طور که قبل از برجام مشکل خواصی خود را داشت به دلیل عدم مدیریت شایسته قابل دفاع را داشته است.

نماینده مجلس اسلامی با بیان اینکه فارق برجام باید به دیگر امورات مختلف اقدام کرد گفت:اقتصاد  ما براساس اقتصاد مقاومتی شکل گیرد و ساختارها و بازنگری و رویکرد جدیدی را ایجاد کند که می تواند مسائل مختلف اقتصادی را به روز کنیم.

وی افزود: یکی از طرح های مهم کشور  بهبود کسب و کار کشور است که باید بانک ها و بخش خصوصی تقویت کرد باتوجه به اینکه دولت بدی های  فروانی  به پیمانکاران و بانک ها و بخش های خصوصی دارد که باید پرداخت کند.

بیگی اظهار کرد: کارهای بسیار سختی  وجود دارد  اما افق های روشن است و با شریط بهتر و درایت مسئولین می توان به موفقیت های بیشتر نصیب دولت کرد.

وی افزود:از دیگر بخش های که باید با آن توجه کرد جذب سرمایه خارجی است که اقتصاد ایران نباید به آن توجه کرد و ما باید بتوانیم در جذب سرمایه های مختلف داخلی سرمایه گذاری کنیم.
بیگی خاطر نشان کرد:بخش های مختلف اقتصادی و صنعت نیاز به توجه نقدینگی و دانش های جدید است و ما باید دانش های تازه بنیاد را برای کشور تقویت کنیم .

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان