منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۵ - ۷:۵۶
شناسه خبر: 354675
گروه :خبر
image635673034766803351

امام جمعه پارسیان با اشاره به اینکه دستاوردهای برجام عملی نشده است گفت:برجام خسارتی بر پیکره نظامی است که با افتخارآفرینی شهدا حاصل شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمزبه نقل از  پارسیان خبر؛حجت الاسلام میرزایی امام جمعه پارسیان در یادواره شهدای مدافع حرم در روستای قاسمعالی بخش مرکزی پارسیان، به اهمیت یادواره شهدا اشاره کرد وگفت:هنگامی در یادواره شهدا حضور پیدا می کنیم حال واحساس ما دگرگون خواهد شد واین از توجهات شهیدان است که ما را جذب خود می کنند.

امام جمعه پارسیان افزود:کسانی که سال57 با طغیانگری یاغی به جبهه های جنگ هشت ساله رفتند،الگویی برای سایر انقلاب های دنیا در حوزه انقلاب اسلامی شدند.

وی با اشاره به اینگه جنگ سخت تمام شده است، اظهار کرد:انقلاب اسلامی با 5 نوع جنگ دست وپنجه نرم می کند که مهم ترین آن جنگ نرم ونمونه بارز آن ابزارآلاتی است که در پشت بام خانه های ماست که دشمن در کنار گوش ما خیمه زده است ودیگر نیازی به توپ و تانک وادوات نظامی ندارد و می خواهد از این طریق ذائقه ما را نسبت به انقلاب اسلامی تغییر دهد.

با ذکر نمونه های دیگر جنگ درگیر با انقلاب اسلامی افزود:جنگ اقتصادی،اصلاعاتی،نیابتی و دیپلماسی از جمله جنگ هایی است که دشمن می خواهد از این طریق تمام دنیا را به صورت اجماعی علیه انقلاب اسلامی به پا کند.

امام جمعه پارسیان تصریح کرد:اگر اعلام می شود که برجام تحفه ای برای نظام دارد، که ندارد و آنچه که برجام برای این ملت داشت عین خسارت بود بر پیکره نظامی که این شهدا برای ما افتخار آفرینی کرده بودند وسر ذلت را باید در برابر استکبار به پایین بیندازیم.

وی با تأکید بر اینکه دستاوردهای برجام عملی نشده است گفت:یکی از دستاوردهای برجام این بود که سایه جنگ را از سر ما بردارد ولی در عوض آن کشورهای کوچکی همچون جیبوتی ما را تهدید می کند.

فرمانده سپاه پارسیان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری درباره امنیت داخلی وخارجی اظهار کرد:اگر امنیت خارجی وجود نداشته باشد ودر خارج از مرزها جلی دشمن گرفته نشود،امنیت داخلی نیز از بین خواهد رفت.

وی افزود:برای به دست آوردن امنیت داخلی لازم است که نیروهای تظامی را تقویت و آن را استحکام ببخشیم و این خلاف واقع وغلط است که برخی اظهار نظر می کنندبرای پیشرفت در زمینه ی اقتصادی همانند ژاپن وآلمان باید نیرو وسازمان نظامی را کاهش داد.

مؤذن نسب با هشدار به برخی کشور ها که خواهان جنگ با ایران هستند گفت:ایران اسلامی از هیچ جنگی استقبال نمی کند وجنگ طلب نیز نیست وشروع کننده نخواهد بود ولی اگر اشتباهی از آنان سربزند پیروز این جنگ قطعا ایران اسلامی است.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است