منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۳
شناسه خبر: 343723
گروه :خبر
127302_974

مسئول قرارگاه عمار با اشاره به اثبات بدعهدی امریکا در برجام یک اظهار کرد: برجام دو یعنی ورود به تعهداتی خطرناکتر از تعهداتی که در برجام یک پذیرفته بودیم و در مقابل هم چیزی دریافت نکردم.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی طائب، مسئول قرارگاه عمار در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ با بیان اینکه بدعهدی آمریکا در برجام برای همه اثبات شده است، گفت: در حال حاضر صحبت در مورد آمریکا، بدعهدی آن و ادامه مذاکرات در جهت برجام دو می باشد چون در برجام یک آنچه را که باید از دست می دادیم از دست دادیم .

وی افزود: گروه مذاکره کننده ایران در زمینه پایبندی به تعهدات خود انسان های خوش عهدی بودند چون زودتر از آنچه که آمریکایی ها تصور می کردند به تعهدات خود جامه عمل پوشاندند در صورتی که آمریکا به هیچ یک از تعهدات خود عمل نکرد.

مسئول قرارگاه عمار با اشاره به آیه قرآن مبنی بر بدعهدی امریکا اظهار کرد: در برجام یک بدعهدی آمریکا برای عده ای روشن نبود اما پس از برجام بدعهدی که امریکا برروی آن پرده انداخته بود ظهور و بروز کرد.

طائب تصریح کرد: پس از انجام مذاکرات بدعهدی آمریکا برای برخی روشن شد و  درحال حاضر بحث عقلایی و منطقی مطرح است که آیا باز هم با چنین موجود بی تعهدی باز هم می توان صحبت کرد، در مقابل آنها تعهداتی را پذیرفت و به عهدهای خود عمل کنیم.

وی افزود: صرف نظر از مسلمان بودن بایستی قوه عقلانیت خود را بکاربست چون بلوغ و عقل پایه تکلیف است اگر به بلوغ نرسیده ایم آیاعقل هم نداریم در حالی که تعبیر عرفی این است آزموده را آزمودن خطاست و در صورت تکرار شدن حتما پشیمانی به بار می آورد.

مسئول قرارگاه عمار گفت: برجام دو یعنی ورود به تعهداتی خطرناکتر از تعهداتی که در برجام یک پذیرفته بودیم که مقابل هم چیزی دریافت نکردیم و دولت برای اینکه خودشان از عوامل تیم مذاکراه بودند کلمه تقریبا هیچ را برای رهایی از باران انتقادات بکار می برند.

طائب با بیان اینکه برجام دو به معنای ورود در صحنه بی عقلی است، خاطرنشان کرد: هیچ عقل و انسان عاقل با موجودی که بدعهدی آن برای همه اثبات شده است وارد مذاکره نخواهد شد چون نتیجه ای جز پشیمانی قطعی به دنبال ندارد که البته در این زمینه انسان های عاقل و هوشیاری هستیم.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است