منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۵
شناسه خبر: 216094
گروه :خبر
image275451

عضو شورای روحانیت شهرستان بندرخمیراظهار داشت:ملت ایران ملتی فهیم و با تجربه است و از گذشته درسها گرفته است دشمن کینه توز به یک شبه دوست و خیر خواه ما نمیشود و برای دشمن فرش قرمز پهن نمی کنیم.

حسین بازماندگان، عضو شورای روحانیت شهرستان بندرخمیردر گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به تلاش آمریکا برای نفوذ در کشور گفت:ما به امریکا در عمل نشان خواهیم داد که هیچ غلطی نمی تواند بکند چرا که ملت ما ملتی است که از آرمانهای خودشان کوتاه نخواهند آمد و حاضر به هیچگونه بده بستانی نیست  و تا پای جان در حفاظت از منافع خود گوش بفرمان امام خامنه ای هستند.

 

 

وی با بیان اینکه پایمردی و استقامت ایرانیان میتواند برای سایر ممالک اسلامی نیز برترین الگو باشد، اظهار کرد:مردم ایران در سی و چند ساله گذشته حقانیت این مسئله را به اثبات رسانده و به خوبی مشهود است که ملت شریف ایران در برابر سخت ترین توطئه های آمریکا دوام آورده است.

 

 

بازماندگان افزود: این سنت الهی است که هرجامعه ای که در برابر ظلم ظالمان و زیاده خواهی مستکبران بایستد و قطعا خداوند متعال به آن جامعه عزت و بزرگواری عنایت میفرماید.

 

 

 

وی با بیان اینکه عزت جهانی مقام معظم رهبری(مدظله العالی)  عزتی خدایی و تأییداتی ربانی  است، تصریح کرد:آمریکا دلسوز مسلمانان و جوامع بین الملل نیست بلکه  بدنبال ایجاد تنش در صفوف مسلمانان و جهان است تابتواند به منافع شوم خویش دست یابد .

 

 

 

امام جمعه اهل سنت بندرپل با اشاره به اینکه آمریکا خیر خواه ما نیست و با نفوذ به ایران قصد شکستن خطوط قرمزها را دارد، بیان داشت: روحانیت اهل سنت ایران بویژه هرمزگان همصدا با ملت بیدار و هوشیار ایران گوش بفرمان مقام عظمای ولایت هستیم  و در این سنگر  با تمام توان و قدرت در صحنه خواهیم بود.

 

 

 

وی تصریح کرد:بیانات الهام بخش امام خامنه ای (مدظله العالی) همچون چراغی نورانی است تابعیت نموده و نخواهیم گذاشت خوابی که آمریکای فریبکار و غدار برای منافع خویش در ایران اسلامی دیده است تعبیر شود.

 

 

 

بازماندگان با بیان اینکه در فضای سیاسی و اجتماعی هیچ اعتمادی به آمریکا نیست،تاکید کرد: آمریکا هیچ وقت نخواهد توانست مواضع ضد اسراییلی ما ملت ایران را تضعیف کند  چرا که ما در مورد اسراییل با امریکا هیچ تعاملی نداریم و اسراییل را به رسمیت نمی شناسیم  تا در باره او مذاکره ای داشته باشیم.

 

 

 

وی گفت:مبادا ناسنجیده باعث نفوذ آمریکا به داخل کشور شد که اگر ناخواسته مرتکب فعلی بسیار خطرناک و گناهی نابخشودنی چرا که باز شدن راه آمریکا خود نوعی جنایت و خونخواری است و منافع آمریکا در نابودی اسلام و مسلمان است.

 

 

بازماندگان با بیان اینکه امروز آمریکا و متحدانش از طریق سناریوهای مختلفی مشغول قتل عام مسلمانان هستند‌،اظهار داشت:ملت ایران ملتی فهیم و با تجربه است و از گذشته درسها گرفته است دشمن کینه توز به یک شبه دوست و خیر خواه ما نمیشود و برای دشمن فرش قرمز پهن نمی کنیم.

 

 

 

وی افزود:ملت ایران ملتی آگاه و دور اندیش است که از نعمت بزرگ رهبری برخورداریم ما ورود دشمن را پیروزی ندانسته و جشن نمیگیریم ما در همه ی اموراتمان تابعیت از اولوالامر را اصلی از اصول اسلام میدانیم .

 

 

عضو شورای روحانیت بندرخمیر هشدار داد:مواظب فرشهای قرمزی که زود شادیها را تبدیل به ای کاش و اگرها میکند باشیم ؛ ما هم همانی را میگوییم که امام خامنه ای فرمودند: که آمریکا تصور میکند که با این توافق هسته ای راهی برای نفوذ به کشور می یابد، ما اجازه تهاجم اقتصادی ، سیاسی و فرهنگی به این کشور نخواهیم داد و با همه قدرت خود که به لطف خداوند گسترده است با این تهاجم مبارزه خواهیم کرد‌.

 

 

بازماندگان خاطر نشان کرد: جامعه ی اهل سنت به ندای ملکوتی رهبر خویش لبیک گفته لبیک گویان و کفن پوشان در صحنه مبارزه حاضر و آماده ایم  هر آنجا جان طلبی جان دهیم .

 

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است