منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۴
شناسه خبر: 254352
گروه :خبر
1
 

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک :

برای نخستین بار در سیریک دو هفته نامه منتشر می شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک گفت : به زودی دو هفته نامه ” درگال سرخور ” به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی علی حیدری زاده از جوانان بومی و روستایی در این شهرستان منتشر خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز مصطفی کریمی زاده در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار آذینی گفت: این هفته نامه ها با هدف توسعه فرهنگی ، اجتماعی ، اقتصادی ، بررسی فرصت ها و چالش ها و ترسیم چشم اندازهای آینده شهرستان و منطقه فعالیت خود را آغاز می کند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک ابراز داشت: نشریه ” درگال سرخور ” در موضوعاتی چون اجتماعی ، شهر و شهر نشینی، مدیران و رؤسا، اتحادیه های صنفی، کار آفرینی اطلاعات، موفقیت، فرهنگ و هنر، آموزش و پژوهش ، گردشگری ، تجارت الکترونیکی ، سلامت ، ادبیات و محیط زیست شهرستان سیریک فعالیت خواهد کرد.
مصطفی کریمی زاده تصریح نمود: نشریه ” درگال سرخور ” در تاریخ ٣٠/۶/٩۴ به شماره ثبت ٧۵٧۴٨ از معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پروانه فعالیت دریافت و زمینه انتشار آن عمومی و در حوزه های فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی فعالیت خواهد کرد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک یادآور شد: گستره توزیع این نشریه که در قطع روزنامه ای منتشر خواهد شد ، شهرستان سیریک خواهد بود و از کلیه اهالی فرهنگ ، هنر و رسانه ، پژوهشگران ، اساتید دانشگاه و دانشجویان دعوت می شود با این نشریه همکاری کنند.
انتهای پیام/ق

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان