منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۸:۱۳
شناسه خبر: 323643
گروه :خبر
139412151804308297278604

نماینده منتخب مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: فلسفه وجودی نمایندگان خدمت کردن صادقانه وبی منت به مردم است و ما باید در همین راستا برای راحتی مردم تلاش کنیم واز این بابت منتی بر کسی نداریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛احمد مرادی نماینده منتخب مردم  بندرعباس در مجلس شورای اسلامی در جمع اهالی تازیان پایین بندرعباس ؛ گفت: فلسفه وجودی نمایندگان خدمت کردن صادقانه وبی منت به مردم است و ما باید در همین راستا برای راحتی مردم تلاش کنیم واز این بابت منتی بر کسی نداریم.

 

مرادی افزود: منکر مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم نبوده و نیستیم و بخوبی می دانیم که خواسته های مهم مردم اشتغال جوانان و رفع بیکاری در جامعه است بنابراین تلاش داریم با تعامل وهمکاری سایر نمایندگان بتوانیم مشکلات مهم معیشتی مردم را برطرف نماییم.

 

وی گفت: هرمزگان استان مستعد و باظرفیتهای اقتصادی و صنعتی زیادی است و جا دارد که فرزندان این استان در همین جا از مزایای اقتصادی بهره مند شوند و برای یافتن شغل راهی استانهای دیگر نشوند.

 

مرادی اظهار کرد: تاکنون سهم هرمزگان از اعتبارات و درامدهابه خوبی داده نشده و جا دارد با توجه به قابلیتهای اقتصادی که دراین استان موجود است بتوانیم سهم واقعی مردم هرمزگان را از اعتبارات ملی بگیریم.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است