منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۷
شناسه خبر: 239351
گروه :خبر
13940818000287_PhotoA

بسیج دانشجویی ۲۴ واحد دانشگاه آزاد در نامه به رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه برخی با سرمایه نظام دانستن جاسوسان در پی ایجاد حاشیه امن برای‌ آنان هستند، اعلام کردند برای مسئله حضور نفوذی‌ها در پست‌های این دانشگاه چاره‌‌ای بیندیشید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، بسیج دانشجویی 24 دانشگاه کشور خطاب به آیت الله آملی لاریجانی ریاست قوه قضائیه نامه‌ای در ارتباط با دانشگاه آزاد ارسال کردند.

در متن این نامه آمده است: دشمن به درستی فهمیده است که ملت شریف ایران 37 سال فریب موذی گری و تخریب رسانه‌های معاند خارجی که از بیرون برای استحاله نظام و تغییر ارزش‌ها تلاش می کنند را نخورده است و نخواهد خورد، لذا با بکارگیری عوامل خائن نفوذی در داخل کشور، قصد دارد همچون گذشته برخی رسانه‌ها را به « پایگاه دشمن» تبدیل کند.

دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اعلام کردند: در دو سال اخیر، شبکه نفوذ، بویژه در رسانه‌ها، با سیاه نمایی علیه انقلاب، تحریف خط امام و رهبری، تغییر سبک زندگی، ادراک سازی و اولویت سازی برای افکار عمومی در راستای اهداف سرویس‌های امنیتی و جاسوسی غرب، سازماندهی پیچیده‌ای را آغاز کرده‌اند که با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دستگیری و انهدام قسمتی از این شبکه فاسد و آلوده به دلارهای نفتی و آمریکایی نقشه‌های شوم آنها نقش برآب شد.

در ادامه این نامه عنوان شده است: در این میان عده‌ای به جای حمایت از زحمات سربازان گمنام امام عصر(ع) که در رصد و کشف این شبکه، خون دل خورده‌اند، جاسوسان را سرمایه نظام می‌دانند! و با زیر سوال بردن اقدام شجاعانه سازمان اطلاعات سپاه پاسداران سعی در ایجاد حاشیه‌ای امن برای نفوذی‌ها دارند.

این دانشجویان اعلام کردند: اما متاسفانه در لیست ارائه شده نام افرادی از دانشگاه آزاد نیز به چشم می‌خورد. این نکته می‌طلبد تا مسئولان دانشگاه آزاد واقع بینانه علت حضور عناصر فتنه و  نفوذی در پست های حساس این دانشگاه را مورد بررسی قرار دهند و برای حل آن چاره‌ای بیندیشند تا شهریه‌های دانشجویان این دانشگاه صرف افراد و جریانات مسئله دار نشود. به راستی چرا باید هر روز شاهد نام‌هایی مانند عبدالحسین هراتی و خبرنگار فراری ایسکانیوز و امروز احسان مازندرانی باشیم.

در این نامه آمده است: ما دانشجویان انقلابی ضمن یادآوری پیچیده و چند لایه بودن موضوع نفوذ در عرصه‌های مختلف اقتصادی، امنیتی، فرهنگی و سیاسی، حمایت همه جانبه خود از اقدام انقلابی سازمان اطلاعات سپاه انقلاب اسلامی که به عنوان چشمان بیدار انقلاب به رسالت خود عمل کرده است اعلام و از قوه قضائیه می‌خواهیم تا با ایستادگی در مقابل فشارها با محاکمه این عناصر فاسد درس عبرتی به بازماندگان این شبکه عنکبوتی دهد تا دست از توطئه علیه نظام بردارند.

بسیج دانشجویی واحدهای دانشگاه آزاد:

1)    البرز

2)    دندانپزشکی تهران

3)    تهران شمال

4)    تهران غرب

5)    اهواز

6)    شوشتر

7)    شیراز

8)    اصفهان

9)    ایلام

10)    همدان

11)    دهلران

12)    زنجان

13)    هشتگرد

14)     رشت

15)    آستارا

16)    فومن

17)    صومعه سرا

18)    دره شهر

19)    ایوان

20)    شهرکرد

21)    رودهن

22)    فارسان

23)    سیرجان

24)    اردل

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است