منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۵
شناسه خبر: 263190
گروه :خبر
13941012000870_PhotoA

یک مقام کاخ سفید بامداد یکشنبه گفت: تعلیق تحریم‌ها علیه ایران به بهانه آزمایش موشکی این کشور، ارتباطی با تهدیدهای مقام‌های ایرانی نداشته است.

 به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، یک مقام کاخ سفید، بامداد یکشنبه گفت واشنگتن برای آماده کردن تحریم‌ها علیه ایران به بهانه آزمایش موشکی این کشور به زمان بیشتری نیاز داشت و تعلیق در انجام این اقدام ارتباطی با «فشارها از تهران» نداشته است.

«بن رودز»، معاون مشاور امنیت ملی کاخ سفید، در جمع خبرنگاران گفت آمریکا انتظار دارد که ایران اقدامات لازم برای رسیدن به روز اجرای برجام را در هفته‌های آینده انجام دهد.

«رودز» خاطرنشان کرد که تهران بعد از خارج کردن ذخایر اورانیوم خود از کشور بایستی برخی اقدامات مهم دیگر را انجام بدهد.

به گزارش رویترز، این مقان کاخ سفید گفت: «انتظار من این است که ایرانی‌ها کارهای لازم برای اجرای برجام را طی روزهای آینده تکمیل کنند.

روزنامه وال‌استریت‌ژورنال هفته گذشته گزارش داده بود دولت آمریکا قصد دارد به بهانه آزمایش موشک بالستیک عماد، یازده فرد و شرکت را در فهرست تحریم قرار دهد.

این رسانه روز بعد گزارش داد دولت باراک اوباما، اعمال این تحریم‌ها را به تعویق انداخته است. برخی نمایندگان کنگره آمریکا تصمیم دولت اوباما را با فشارهایی از تهران مرتبط دانسته بودند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور