منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۹:۴۴
شناسه خبر: 186728
گروه :خبر
خنجي 1

رئیس میراث فرهنگی شهرستان بستک به مناسبت روز میراث فرهنگی به خبرنگار جهانگیریه گفت : حفاظت از میلیون ها اثر تاریخی تنها از عهده یک سازمان بر نمی آید و باید عموم مردم و سایر دستگاهها پیش قدم باشند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه خبری جهانگیریه بستک ، خنجی رئیس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بستک در گفتگو با خبرنگار جهانگیریه گفت : حفاظت از میلیون ها اثر تاریخی تنها از عهده یک سازمان بر نمی آید و باید عموم مردم و سایر دستگاهها پیش قدم باشند .

وی اظهار کرد: بیست هشتم اردیبهشت ماه روز جهانی موزه و میراث فرهنگی را خدمت تمام دست اندر کاران سازمان میراث فرهنگی و ملت شریف ایران تبریک و تهنیت عرض مینماییم .

ماشاالله خنجی در ادامه خواستار مشارکت مردم و رسانه ملی در این زمینه در حفظ و حراست از میراث تاریخی کشور و شهرستان بستک تاکید کرد ،نقش رسانه ها بخصوص رسانه ملی در این زمینه حائز اهمیت دانست و افزود رسانه ها با فرهنگ سازی و معرفی داشته های تاریخی کهن ایران میتوانند مشارکت مردم در حفظ و حراست از آثار تاریخی را فراهم آورند .

رئیس اداره میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری گفت: حوزه فرهنگ نیز در این زمینه باید همکاری جدی داشته باشند ، زیرا آثار فرهنگی متعلق به همه مردم کشور است و باید این را جزء وظیفه شرعی و قانونی خود بدانیم.

ایشان در پایان تاکید کرد امیدوارم در سالی که از طرف مقام معظم رهبری سال دولت و ملت ، همدلی و همزبانی نامگذاری شده است شاهد سالی متفاوت همراه با تحولات جدید در حوزه میراث فرهنگی در کشور عزیزمان باشیم .

انتها پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است