منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۹
شناسه خبر: 204760
گروه :خبر
2109
 

مدیر کل مالیات هرمزگان در گفتگو با هرمز:

بدهکاران مالیاتی ۴۰ درصد جریمه می شوند

مدیر کل سازمان امور مالیاتی استان هرمزگان گفت: اشخاص حقیقی که در حال حاضر موفق به پرداخت مالیات نشده اند تا 40 درصد مقدار کلی مالیات جریمه و از معافیت های سازمانی محروم خواهند شد.

محمد علی امانی زاده مدیر کل مالیات استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به افزایش مالیات در سال جاری گفت : با توجه به پرداخت مالیات مستقیم برای 40 کشور در جهان امسال با افزایش مالیاتی نرخ 8 تا 9 درصد مواجهه خواهیم شد.

 

 

وی افزود : فرصت نهایی پرداخت مالیات برای کسبه و بازاریان از اول فروردین 94 تا پایان تیر ماه است.

 

 

امانی زاده در ادامه گفت : افرادی که تا کنون در زمینه تکمیل فرم و پرداخت مالیات اقدامی نکرده اند ، مانند کسبه و بازاریان تا میزان 10درصد جریمه خواهند شد و از معافیت مالیاتی سالانه محروم می شوند.

 

 

مدیر کل مالیات استان هرمزگان تصریح کرد: اشخاص حقیقی که موفق به ارائه اظهار نامه خود در این مدت زمان نشوند باید تا ۴۰ درصد مالیات خود را جریمه پرداخت کنند .

 

 

امانی زاده افزود: در استان شاهد بدهی مالیاتی نبوده ایم و ما از طریق عملیات اجرایی به اشخاص و اظهار نامه مالیاتی که به دست اشخاص می رسانیم و به مدت یک ماه مهلت پرداخت به آنها داده می شود و اگر از افراد اقدامی نکردنند از طریق بانک از حساب آنها کم می شود.

 

 

وی در ادامه گفت : تمام مالیاتی که از مردم گرفته می شود برای افزایش در آمد کشور است و به خزانه دولت واریز می شود و مالیات افزایش افزوده هر شهر حدود 6 درصد است که 3 درصد آن از طریق عوارض هر شهرستان به دست دهیار داده می شود.

 

انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است