منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۲
شناسه خبر: 179031
گروه :خبر
th

امام جمعه موقت بندرعباس با بیان اینکه قانون های جدید در مذاکرات نگران کننده است، گفت:بدقولی کشورهای غربی در میانه مذاکرات و ارائه طرح های ویژه نشان دهنده بی اعتباری آنان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از ندای ساحل، حجت الاسلام تقوی،امام جمعه موقت بندرعباس در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه بندرعباس با اشاره با آغاز ماه رجب گفت:این ماه مشمول ایامی است که هم در آن ولادت ها ائمه مصومین است و هر کس روز اول رجب روزه بگیرد بهشت بر او واجب است.

وی با اشاره به معنوت گرایی انقلاب ایران افزود: مسئولین مانند سال های گذشته برای ایجاد فضای معنوی و برگزاری مراسمات ایام رجب برنامه ریزی کنند.

تقوی با بیان اینکه جوانان گل سر سبد  اعتکاف هستند؛ اظهار کرد:مسجد دار ها تنگ نظری نکنند چرا که با این برخورد ها جمیعت زیادی را از فضای معنوی محروم می کنیم.

 

وی ضمن گرامیداشت 29 فرودین و روز ارتش تصریح کرد:ارتش ما مایه افتخار نظام کشور است و سرمایه قوی و آیین پاک برای دفاع مقدس است .
امام جمعه موقت بندرعباس با بیان اینکه ارتش ما به عنوان نیروی بازدارنده در منطقه جغرافیایی ایران و در محدوده جهان نقش آفرینی می کند، عنوان کرد:ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه به عنوان نیروی قدیم و بی نظیر است وبا داشتن نیروی ارتش و سپاه هیچ کس نمی تواند نگاه چپ به ما بکند .

وی با اشاره به تاسیس سپاه پاسداران در سال 58 به فرمان امام راحل بیان داشت:سپاه پاسداران و ارتش ایران در عرصه جهانی کاری کارستان کرده اند که جهانیان انگشت حیرت به دهان گرفته اند.

تقوی با بیان اینکه قانون های جدید در مذاکرات نگران کننده است، گفت:بدقولی کشورهای غربی در میانه مذاکرات و ارائه طرح های ویژه نشان دهنده بی اعتباری آنان است.

وی با اشاره به حمله نظامی عربستان به یمن افزود:آل سعودکشوری جنایتکار است که با حمایت از صهیونیست هابه کشتار مردم بی گناه یمن دست زده است لذا پیروزی یمن نزدیک است و آل سعود دیگر توان کمر راست کردن را نخواهد داشت.

امام جمعه موقت بندرعباس تصریح کرد:اتفاق فرودگاه جده ظلم به ارزش های اخلاقی ملت ماست و دو مامور جنایتکار آل سعود باید محاکمه شوند.

وی با اشاره به توهین های صورت گرفته  به کعبه ، مدینه و حج در شبکه های اجتماعی،اظهار کرد:باید حواسمان باشد به حوزه های دینی مان و به مقدس مان بی حرمتی نکنیم و با افراط گری و به  مقدساتمان حمله  نکنیم.

 

تقوی ضمن تبریک به توفیقات تیم ملی کشتی ایران خطاب به وزیر ورزش خاطر نشان کرد:چرا در فوتبال به جنگ اعصاب و روان جوان و غیرجوانمان می روید، مردم که بازیچه شما نیستند و اگر دعوا وجود دارد حل و فصلش کنید و به صحنه  تلوزیون  نکشانید.

توافقی که عزت و منافع ملی ما را تهدید کند نمی پذیریم

به گزارش پیارم حاجی آباد، حجت الاسلام مختاری در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن تبریک روز ارتش جمهوری اسلامی و نیروی زمینی گفت: انچه که سبب قوت قلب مردم ما و بعد از خداوند شده است همین نیروی های نظامی ،ارتش ، سپاه، بسیج و نیروی انتظامی ما می باشد.

وی افزود:عزیزانی که جانشان را برای حفاظت از این کشور و ملت شریف بر سر دست گرفتند و این امنیتی که ما امروز در منطقه داریم با توجه به اینکه غرب و شرق ، سوریه عراق بحرین امریکا و .. گرفتار ناامنیی اما ایران امن و ارام ایستاده است و ریشه این امنیت در دفاع مقدس ما است و امروز نیروی های نظامی ارتش و سپاه جایگاه اینها دل و جان مردم ماست امتیازی که نیروهای نظامی دارند این است که از دل مردم هستند.

مختاری تصریح کرد: نیروی نظامی ما با تکیه بر قدرت خداوند روز به روز قوی تر پیشرفته و توان موشکی ممتاز ایران را ببینیم اینها برکت روی پای خود ایستادن است که خواب حمله به ایران برای انها یک خواب تعبیر نشدنی است کسی جرات نمی کند به این کشور حمله کنند و همه اینها بخاطر افزایش توان نظامی نیروهای ما است.

وی با بیان اینکه قدرت نظامی ما باید افزایش پیدا کند، اظهار کرد: این دستور خداوند متعال است که و قتی کشور همسایه بی دلیل به کشور همجوار خود حمله می کند مثل عربستان که بدون هیچ عذر و بهانه ای به کشور یمن حمله کرده است اگر این کشورها مقتدر و روی پای خود می ایستادند مثل ایران هیچ گونه مشکلی نداشتند و اکنون هیچ کس جرات نداشت به اینها نگاه چپ بکند.

وی ادامه داد:باید توان نظامی کشور را آنقدر بالا برد تا رعب و وحشت در دل دشمنان ما روز  به روز بیشتر شود و ملت ما باید بدانند که گرگها همیشه در کمینند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند و باید راه را بر آنها بست.

امام جمعه حاجی آباد در ادامه اظهار کرد: کشور ایران از نظر استراتژیک در یک منطقه ویژه قرار دارد ومنابع سر شار از معادن و نفت و نکته دومی که سبب تهدید این نظام می شود مردمی بودن این نظام و ارتباط مستحکم بین مردم و مسئولین نظام است و اینها همه پیش چشم دشمنان شما بوده و هست و خواهد بود، همچین نظام ما یک نظام مردمی ست و اگر قرار باشد الگو بشود برای مردم جهان استکبار این را تحمل نخواهد کرد و انچه همیشه تحدید ساز برای این کشور بوده خوی استکباری امریکا است انها در ذاتشان تجاوز و تعدی و چپاول است این کشورهای استکباری اگر احساس کنند که جایی منافعشان در خطر است و حرفشان را گوش نمی دهند با تمام توان خود در مقابلشان می ایستند و در تجاوز هیچ گونه کوتاهی نمی کنند.

مختاری یادآور شد: گسترش بیداری اسلامی که در  منطقه شاهد ان هستیم و منشاء آنهم ایران اسلامی دفاع مقدس و سر پا ایستادن شما است منافع استکباری جهانی را تهدید می کند و انها این را نمی توانند تحمل کنند و انچه که جلوی این تهدیدها را خواهد گرفت توان نظامی کشور ما است.

وی در ادامه با اشاره به مذاکرات هسته ای که قرار است دوبار از سر گرفته بشود گفت:یکی از خط قرمزهایی که هیچ کشوری در دنیا اجازه بازرسی ازاماکن نظامی را نمی دهند و کشور ما هم اجازه نخواهد داد که از اماکن نظامی ما بازدید داشته باشند و این جزء خطوط قرمز نظام ما است نباید ورود به حریم نظامی کشور ما داشته باشند.

امام جمعه حاجی آباد خطاب به تیم مذاکره کننده عنوان کرد: باید مراقب خطوط قرمز باشد و مراقب حدعه و نیرنگ دشمن قدار باشند و در جزئیات مذاکرات باید توجه خاص داشته باشند؛ اگر قرار است متنی برای توافق تنظیم شود این متن شفاف و واضح باشد و قابل تفسیر نباشد مگر شما در مذاکرات ژنو در سال 91 ندیدید که چه اتفاقی افتاد

وی در ادامه با اشاره به سخن مقام معظم رهبری که فرمودند: آنها در در همان حال مذاکره زمان نوشتن متن توافق نامه در حال نوشتن متن برای خود بودند آنها بنایشان بر مکر و حیله است ما باید مراقبت بکنیم نباید متن توافقی اگر قرار است نوشته شود قابل تفسیر باشد باید شفاف وسریع  بدون هیچ گونه تفسیر در جزئیات آن نوشته شود و خط قرمز ها رعایت شود.

مختاری در ادامه تاکید کرد: منافع، عزت ملت ما ، دستاوردهای انقلاب که سبب غرور ملی این کشور شد جزء خطوط قرمز است نباید تیم مذاکره کننده از این ها خطوط قرمز را عبور کند بارها عرض کردیم که در مسئله هسته ای بدانیم که مذاکرات هسته ای بهانه ای برای تحت فشار قرار دادن ایران است والا که تحریم ها از سال 57 بر علیه ایران اعمال شده است اینها با این ملت و اسلام و جمهوری اسلامی و مشکل دارند.

مختاری ادامه داد: مسئولین محترم باید حواسشان جمع باشد باید قوی و هوشیار وارد مذاکرات بشوند و ملت و رهبری هم بارها عرض کردند که اگر توافق خوبی صورت بگیرد ما همه پشتیبان آنها هستیم ولی اگر توافقی که عزت ملت و منافع ملی ما را زیر سوال ببرد ما موافق این توافق نیستیم و ملت ایران این را نمی پذیرد و باید مراقب بد عهدی دشمن باشیم آنها بلافاصله بعد از بیانیه ان اقدام را انجام دادند و امروز هم که این رای کنگره که برای اینکه توافق برگردد به کنگره بعد از اینکه اتفاق افتاد یعنی حذف سیاسی در آمریکا وجود ندارد برای این نکته معلق کردن توافق بر رای کنگره یا اینکه می آیند و اعلام می کنند که قرار نیست از روز اول تحریم ها برداشته بشود.

مختاری در ادامه تاکید کرد: همان طور که رهبر و رئیس جمهور و مردم می خواهند باید تحریم ها یکجا لغوشود.

مختاری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سالروز انقلاب فرهنگی افزود: ما از شورای انقلاب فرهنگی می خواهیم به فرهنگ عمومی و سبک زندگی اسلامی مردم که مورد هدف دشمنان قرار دارد، نگاه ویژه داشته باشند، دشمنان با ماهواره ها و شبکه های اجتماعی می خواهند سبک زندگی ما را تغیر بدهند و ما را ببرند به آن راهی که خودشان رفتند و سرشان به سنگ خورده است و هزارو یک جور مشکل اجتماعی در کشورهایشان دارند.

وی در پایان گفت: انقلاب فرهنگی باید در زمینه ازدواج اسان و حل نمودن مشکلات ازدواج و که بالا رفتن سن ازدواج جوانان و فرار از ازدواج است، یک قدری باید اعتقادات تقویت و مشکلات نیز کمتر بشود و مردم به سمت ازدواج اسان وقف پیدا کنند.

 

سپاه و ارتش جمهوری اسلامی ایران در کنار هم از مقتدرترین نیروهای نظامی جهان هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از کیش پرس، حجت الاسلام علیدادی، امام جمعه کیش  با بیان اینکه دو نیروی قدرتمند و ارزشمند ارتش و سپاه در سایه فرماندهی ولایت فقیه کشور را به جایی رسانده اند که از امن ترین کشورهای منطقه است تاکید کرد: با وجود اینکه ما هیچوقت قصد تجاوز به کشوری را نداشته و نداریم اما در بعد نظامی باید همیشه به بهترین شکل ممکن آماده باشیم زیرا دشمنان در منطقه به خصوص در کشورهایی که در اطراف ما هستند ممکن است اقدام به تحریک علیه ما کنند.
وی با بیان اینکه آمریکایی ها تنها در رابطه با مسائل هسته ای با ما اختلاف ندارند، اظهار کرد: آمریکایی ها تنها بر سر مسائل هسته ای با ما اختلاف ندارند و بحث هسته ای بهانه ای بیش نیست.
امام جمعه کیش ادامه داد: دولت به خصوص تیم مذاکره کننده با توانمندی کامل قدرتمند، منطقی و خردمندانه با وسواس کامل تمام تلاششان بر این است تا از حقوق مردم دفاع کنند.
وی تصریح کرد: توافق صورت بگیرد یا نگیرد مردم بدانند که مسئله هسته ای تنها بهانه است. آنها با اسلام و اهتزار پرچم جمهوری اسلامی مشکل دارند. آنها با مسئولانی که حرف آنان را نپذیرفته و زیر سلطه آن ها نمی روند و با حضور قدرتمند ما در منطقه مخالف هستند.
خطیب جمعه کیش افزود: آنها نمی خواهند ما قدرتمند باشیم و در صحنه های بین المللی حضور داشته باشیم. آنها نمی خواهند جمهوری اسلامی مستقل باشد. آن ها با همه مفاهیم و مطالب ارزشی که خودشان تعریف کردند همانند دفاع از حقوق بشر مخالف هستند.
وی با اشاره به اینکه آمریکایی ها به دنبال منافع خود هستند عنوان کرد: مسئولان جمهوری اسلامی در مقابل آمریکایی ها سر تعظیم فرود نمی آورند و با همه اختلافاتی که جناح های مختلف درکشور با یکدیگر دارند، در مقابل توطئه های آمریکا می ایستند این چیزی است که آمریکایی ها با آن مشکل دارند.
علیدادی با محکوم کردن حملات هوایی و ناجوانمردان آل سعود به مردم بی دفاع یمن اظهار داشت: طی 20 روز گذشته شاهد حملات ناجوانمردانه و ظالمانه آل سعود به مردم بی دفاع یمن بودیم که در کمال بی رحمی و نامردی بمب های خود را بر سر مردم یمن ریختند. آن هم مردمی که هیچ سیستم دفاعی در مقابل آن ها ندارند.
وی در فراز دیگری از خطبه های نماز جمعه به فرا رسیدن ماه رجب اشاره کرد و گفت: ماه رجب ماه فضائل الهی است و با حضور در این ماه برای میهمانی در ماه خدا ” ماه رمضان” آماده می شویم، ماه رمضان ماهی است که گناهان را می سوزاند و ازبین می برد.
امام جمعه کیش در بخش دیگری از نماز جمعه این هفته با تسلیت شهادت امام علی النقی (ع) ولادت امام محمد باقر(ع) و بزرگداشت شیخ بهایی و سعدی شیرازی را تبریک گفت.
وی با توصیه به رعایت تقوی الهی در ادامه بحث هفته های گذشته در خصوص گواهی شاهدان انسان در روز قیامت زمین را یکی از گواهان اعمال انسان در روز رستاخیز خواند و یادآور شد: زمین به امر خدا این مأموریت را انجام داده و به اعمال انسان ها بر روی زمین شهادت می دهد.
نماز جمعه این هفته کیش به امامت حجت الاسلام علیدادی و با حضور مردم مومن و مسئولان جزیره کیش در مسجد خاتم الانبیا برگزار شد.

نماز جمعه این هفته کیش با حضور مردم و مسوولان در مسجد خاتم الانبیا(ص) برگزار شد.

 آل سعود با قتل عام مردم یمن چهره خبیث خود را نشان داد

 

به گزارش هرمز به نقل از  پارسیان خبر، حجت الاسلام و المسلمین هادی میرزاییT امام جمعه شهرستان پارسیان با بیان اینکه یمن بیست و چهار روز است که قربانی خواسته‌های ددمنشانه رژیم آل سعود شده است و این درحالی است که مجامع بین المللی در قبال این جنایت سکوت اختیار کرده‌اند؛گفت: در این جنایت چهره واقعی آل سعود نمایان شده است و مشروعیت خود را در بین آزادیخواهان جهان از دست داده است.

امام جمعه پارسیان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص شکست آل سعود در تجاوز به یمن گفت: تدبیر مقام معظم رهبری برگرفته از بینش و اشراف معظم له بر تحولات منطقه و جهان دارد و انشاء الله این وعده محقق خواهد شد.

میرزایی با تبریک سالگرد تشکیل سپاه پاسداران و ارتش جمهوری اسلامی ایران خاطر نشان کرد: سپاه خاری در چشم دشمنان است و این نهاد مقدس تا کنون توانسته به خوبی از آرمانهای انقلاب، نظام و ولایت مطلقه فقیه حراست کند.

امام جمعه پارسیان با اشاره به سخنان امام راحل(ره) در خصوص ارتش گفت: امام همواره به دنبال مردمی شدن ارتش بود و در دوران قبل از انقلاب که برخی پیشنهاد مبارزه مسلحانه می‌دادند امام می‌فرمود ارتش مردمی است و در کنار مردم باقی خواهد ماند و ما دیدیم که چگونه این نیروی مقاوم در کنار مردم قرار گرفت و توانست به پیروزی انقلاب کمک کند و تا کنون که ۳۶ سال از انقلاب می‌گذرد بر آرمانهای خود باقی مانده است.

حجت الاسلام میرزایی مقام معلم را رفیع دانست و خاطر نشان کرد: خواسته‌های بحق فرهنگیان و معلمان باید شنیده شود و مطالبات آنان پیگیری شود.

 

گوش شنوایی برای تامین آب شرب بهداشتی بخش توکهور وشهر هشتبندی وجود ندارد

 

به گزارش  هرمز به نقل از میناب جنوب،حجت الاسلام محمد بارانی، امام جمعه بخش توکهور وشهر هشتبندی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته ضمن دعوت مردم به تقوای الهی گفت: خداوند سبحان در آیات فراوانی در قران جامعه توحیدی را سفارش به تقوا کرده وسخترین کار ما، رعایت تقواست.

وی ضمن تبریک 29فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران ودوم اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان داشت: جایگاه نیروهای مسلح در نظام توحیدی یک جایگاه ویژه ای است ونیروهای مسلح عامل اقتدار وصیانت واستقلال یک ملت است وهر ملتی که از نیروهای مسلح مقتدری برخوردار باشد عامل بازدارندگی است وهیچ گاه دشمنان آن ملت جرات تصور تهاجم وتجاوز به آن ملت راندارد وبحمد الله چه ارتش دلاور ما وچه سپاه مقتدر ما در هر کجای کشور مدافع ملت وکشورند، وبا اقتدار وعزت از اصول انقلاب چه در عرصه نظامی وچه در عرصه سازندگی واقتصادی  در طول تاریخ آن دفاع کرده اند.

خطیب نماز جمعه توکهور ضمن انتقاد شدید از معضلات اساسی مردم در بخش توکهور وشهر هشتبندی در خصوص تامین آب شرب بهداشتی عنوان کرد: مردم ما در توکهور ومجتمع امام، محله ولایت در هشتبندی دو،محله دانش  در شهر هشتبندی، و روستاهای امیراباد،  کوی هجرت، چراغ آباد، وریگک،  سالیان دراز است که از این کمبود رنج میبرند وبارها به گوش مسولیین رسیده ولی متاسفانه گوش شنوایی وجود ندارد.

وی افزود: درست است کم آبی در استان وجود دارد ولی فرق اینجا با سایر شهرهای دیگر این است که یا درآن شهرها آب نیست یا مناسب وشیرین نیست اما مسولیین محترم  بدانید همانطور که میدانید مردم ما آب دارند آب شیرین هم دارند اما مدیر ومدیریت مناسب ندارند.

بارانی تصریح کرد: چرا مردم ما باید از آب غیر بهداشتی وآلوده پر از روغن چاه های کشاورزی استفاده کنند در حالی که همین آب با پایان یافتن فصل کشاورزی هم دیگر در دسترس مردم نیست واین درحالی است که چاه های پر از آب و آماده را راه اندازی نمی کنند.

وی با خطاب به مردم نیز گفت: آب متعلق به همه است در مصرف آن صر فه جویی کنید وبا پرداخت به موقع قبوض مسولیین را در خدمت رسانی به مردم یاری کنیم.

امام جمعه توکهور وهشتبندی به جنایات آل سعود در کشور یمن اشاره کرد واظهار داشت: اینها در حقیقت فرزندان بنی امیه هستند چرا که تجاوز نظامی به یک کشور مسلمان برادر کشی است مگر پیامبر نفرمودند مسلمانان  ومومنین با هم برادرند.

وی خطاب به سردمداران ال سعود خاطر نشان کرد: شما خود را خادم حرمین شریفین  میدانید اما در حقیقت خائن هستید در این چند روزه چقدر زن وکودک ومردم بی گناه را کشتید بیمارستان ها ومدارس را خراب کردید ولی این رابدانید در آینده نزدیک همانطوریکه رهبر انفلاب فرمودند با عنایت وقدرت الهی بینی ال سعود به خاک مالیده خواهد شد ونکته مهمی که باید برای ملت ایران درس وعبرت باشد توجه به شاهکار جدید شورای امنیت وسازمان ملل است که دور یک میز جمع میشوند وعلیه ملت مظلومی که به خاک وخون کشیده میشوند قطعنامه صادر میکنند وظالم را تشویق به آدم کشی می کنند وخود را مدافع حقوق بشر مینامند.

 

فضای مجازی به فریضه حج عمره توهین نکنیم

به گزارش هرمز به نقل از  مروارید نیوز ” آیت الله رکنی امام جمعه شهرستان بندرلنگه در خطبه های نماز عبادی و سیاسی بندرلنگه گفت : 29 فروردین به همه غیور مردان ارتش قهرمان جمهوری اسلامی تبریک عرض می کنیم که این روز از طرف حضرت امام (ره) به عنوان روز ارتش و نیروی زمینی نامگذاری شده است .
وی افزود : ارتش با پیوستن به انقلاب اسلامی و بیت با حضرت امام (ره) نقش مهمی ایفا نمود و در طول 8 سال دفاع مقدس جانانه در مقابل متجاوزان ایستاد و امروز به حمدالله ارتشی داریم مکتبی و با پشتیوانه مردمی در نظام جمهوری اسلامی ، ارتش به دلیل فداکاری و مجاهدت و نه به دلیل زور گوئی و قدرت مورد تکریم مردم و دارای حمایت است .
امام جمعه شهرستان بندرلنگه در ادامه ضمن تبریک سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوم اردیبهشت سال 58 به فرمان حضرت امام (ره) اذعان نمود : مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای مدظله العالی می فرماید سپاه پاسدان انقلاب اسلامی از دل پاکترین جوانان این کشور در نخستین روز های انقلاب جوشید و سر بر آورد . و محبوبیت در دلها و جامعه ، همت و تصمیم آگاهانه ، تحلیل درست ، اقدام به موقع ، مکتبی بودن ، اطاعت به قید و شرط از ولایت فقیه ، استقامت ، ایثار فداکاری ، شجاعت و جوان مردی از جمله شاخصه های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است .
آیت الله رکنی در ادامه خطبه دوم با اشاره به تجاوز عربستان سعودی به یمن که بیش از 20 روز از آن می گذرد گفت : عربستان حامی اصلی تروریستهای است که به نام اسلام مردم را به خاک خون می کشند و خودشان علنا” وارد میدان شده و مردم مظلوم و بی دفاع یمن را مورد هدف قرار داره و زنان و کودکان را می کشند.
وی ادامه داد کشورهای به ظاهر اسلامی اکثرا” سکوت اختیار کرده یا به کمک ظالم شتافته اند یا برعکس دستورات اسلام که فرموده است دشمن ستمگر و کمک کار مظلوم باشید.
امام جمعه بندرلنگه اضافه نمودند شورای امنیت سازمان ملل به جای اینکه از ستم دیده حمایت کند با قعطنامه خود از ضالم حمایت کرد و بین خدا و خرما ، خرما را انتخاب کرد ، شورای که فلسفه وجودی آن بر صلح بود از جنگ و خون ریزی سعودیها حمایت کرد و این عمل زشت شورای امنیت را محکوم می کنیم و کشور های آزادی خواه باید تلاش کنند که آتش بس فوری برقرار و راه کمک های غذایی و درمانی به مردم یمن باز شود و مذاکره مسئله را حل و فصل نمایند .

آیت الله رکنی امام جمعه شهرستان بندرلنگه با اشاره به حادثه اخیر فرودگاه جده گفت :تعلیق عمره مفرده حداقل کاری بود که باید مسئولان انجام میدادند تا افراد تخلف کرده محاکمه و مجازات شوند ، ولی باید هوشیار باشیم که عملکرد زشت مامور سعودی نباید باعث شود که حج و فلسفه آن که یک فریضه الهی است زیر سوال برود و در فضای مجازی به حج عمره توهین کنند .
خطیب جمعه بندرلنگه در پایان با اشاره غیر ممنوعیت اس 300 روسیه گفت : نباید برای این کار خوشحالی و جشن بگیریم باید مواظب معادلات بین قدرت ها باشیم .

 

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان