منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۴
شناسه خبر: 194469
گروه :خبر
image283988
 

پاسخ به 2 تیتر عجیب و غریب در روزنامه های اصلاح طلب/

بدرقه نه، مردم به استقبال شهدا رفتند/ رنگ شهدا سرخ است، بی رنگشان نکنید

حضور گسترده مردم از پیر و جوان گرفته تا زن و مرد بدون شک بدون مضمون نبود. همانگونه که زمان بازگشت شهدای غواص هم بی حکمت نیست. مردم آمده بودند تا نشان دهند همچنان در برابر ستمگران و زورگوریان جهانی ایستادگی و مقاومت دارند و همانگونه که شهدای غواص دستشان بسته شد اما سر خم نکردند، مردم ایران نیز در بدترین تحریم ها نیز در برابر تحریم ها سر خم نخواهند کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا روز گذشته مردم شهر تهران استقبالی عظیم و تاریخی از 270 شهید تازه تفحص شده دفاع مقدس داشتند و نشان دادند که همچنان پای آرمان های انقلاب، امام و شهدا ایستاده اند.

حضور گسترده مردم از پیر و جوان گرفته تا زن و مرد بدون شک بدون مضمون نبود. همانگونه که زمان بازگشت شهدای غواص هم بی حکمت نیست. مردم آمده بودند تا نشان دهند همچنان در برابر ستمگران و زورگوریان جهانی ایستادگی و مقاومت دارند و همانگونه که شهدای غواص دستشان بسته شد اما سر خم نکردند، مردم ایران نیز در بدترین تحریم ها نیز در برابر تحریم ها سر خم نخواهند کرد.

و این همان درسی است که ملت ایران از ماجرای کربلا و عاشورا گرفت. درسی که سرمشق آن ایستادگی و عزت طلبی بود. ملت ایران نشان داد که پای شعار هیهات من الذله ایستاده است و جان می دهد اما ذلت نمی پذیرد.

آرمانخواهی مردم در شعارهایشان هم مشخص بود. ملت نه تنها آمده بودند تا از شهدای انقلاب اسلامی

شما برای بدرقه رفتید، ما برای استقبال!

روزنامه اصلاح طلب آفتاب یزد که بارها و بارها بر مواضع عجیبش تاکید کرده است، این بار نیز چشم دیدن جمعیت عظیمی که برای تشییع شهدا آمده بودند را نداشت و این مراسم را فقط به عنوان بدرقه شهدا و خداحافظی با آنها یاد کرد.

تیتر روزنامه آفتاب یزد برای مراسم تشییع شهدا

این در شرایطی است که مردم تهران نه تنها برای بدرقه شهدا نیامده بودند، بلکه به استقبال 275 شهید دفاع مقدس رفتند. آفتاب یزد در شرایطی با تیتر “خداحافظ” از شهدا یاد کرد که حضور تاریخی مردم سلامی دوباره به آرمان های انقلاب بود.

البته به کار بردن تیتر و عنوانی اینچنین از سوی روزنامه اصلاح طلب آفتاب یزد نشان می دهد که دست اندرکاران این مجموعه آشنایی چندانی با آیات و روایات نیز ندارند. چراکه اگر اندکی آشنایی به شهدا و نظر قرآن مجید در خصوص شهدا داشتند، به حکم آیه “ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون”، به جای خداحافظی با شهدایی که قرآن آنها را زنده های جاوید می داند، به این عزیزان سلام می کرد.

رنگ شهدا سرخ است، بی رنگشان نکنید

روزنامه اصلاح طلب ابتکار نیز در صفحه اول خود با تیتر “شهدا بی رنگ بودند، رنگی شان نکنید” به استقبال از مراسم تشییع شهدای غواص رفت.

تصویر استقبال روزنامه ابتکار از مراسم تشییع شهدا

این روزنامه اصلاح طلب نیز در شرایطی بر بی رنگی شهدا تاکید می کند که اتفاقا رنگ سرخ خون شهیدان خود گواه هدف والای آنهاست و حرف های بسیاری در آن نهفته است.

ابتکار در شرایطی قصد داشته که مراسم استقبال مردم تهران از شهدا را به یک مراسم معمولی تبدیل کند، که حضور گسترده مردم از یک سو و زمان بازگشت این شهدا از سوی دیگر، حکمت و مضامین فراوانی با خود همراه دارد.

در این بین در پاسخ به تیتر روزنامه ابتکار نیز باید گفت که همین شهدایی که این روزنامه آنها را بی رنگ می داند، برای حفظ و حراست از نظام و انقلاب پا به میدان نبرد گذاشتند و در خون خود غلطیدند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است