منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۹ آبان ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۵
شناسه خبر: 243969
گروه :خبر
13940802000193_PhotoA

مردم بحرینی بعد از اقامه نماز جمعه امروز با برگزاری تظاهراتی، مخالفت خود را با اقدام دولت به صدور احکام اعدام علیه مخالفان این کشور اعلام کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، مردم بحرین ظهر امروز پس از اقامه «نماز جمعه» در مناطق مختلف این کشور تظاهرات کرده و سیاست‌های دولت در صدور احکام اعدام برای مخالفان را محکوم کردند.

به گزارش جمعیت اسلامگرای «الوفاق»، شمار زیادی از أهالی شهرک «الدراز» با برگزاری تظاهرات ضمن اعلام مخالفت خود با صدور احکام (سیاسی) اعدام برای مخالفان نظام حاکم حاکم، بر خواسته‌های ملی خود تاکید کردند.

تظاهرات کنندگان بحرینی با دست داشتن تصاویر زندانیان سیاسی محکوم به اعدام، شعارهایی مبنی بر اینکه «جوانان ما، امانتی بر گردن‌های ما هستند» سر دادند.

از طرفی ائتلاف جوانان انقلاب 14 فوریه در صفحه رسمی «توئیتر» نیز اعلام کرد: جوانان شهرک «سماهیچ» در اعتراض به صدور حکم اعدام برای مخالفان دولت، خیابان اصلی این شهرک را با آتش زدن لاستیک خودرو بستند.

بر اساس این گزارش، انقلابیون بحرینی در تظاهرات امروز شعار «اعدام؛ هرگر هرگز» سر دادند.

نظام بحرین از زمان آغاز موج جدید انقلاب فراگیر مردمی علیه خانواده حاکم در تاریخ 14 فوریه 2011 تا کنون از هیچ تلاشی برای سرکوب انقلاب مردمی دریغ نکرده و علاوه بر از کار بیکار کردن انقلابیون، صدها تن از معترضان را زندانی و ده‌ها تن دیگر را به کام مرگ کشانده است. هم اکنون ده‌ها تن از رهبران انقلاب بحرین در زندان‌های آل خلیفه به سر می‌برند

مردم بحرین برای تحقق اهدافشان با برپایی تظاهرات گسترده و مسالمت آمیز ثابت کردند که تا تحقق دموکراسی به اعتراض های خود ادامه می دهند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است