منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۷
شناسه خبر: 279925
گروه :خبر
13941011000225_PhotoA

وزارت کشور بحرین، مخالفان را از برگزاری تظاهرات در پنجمین سالروز انقلاب 14 فوریه، بر حذر داشت و آنان را به قلع و قمع تهدید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، وزارت کشور بحرین اعلام کرد که اقدامات امنیتی سختی علیه معترضانی اتخاذ خواهد کرد که در پنجمین سالروز شعله ور شدن انقلاب 14 فوریه تظاهرات کنند.

وزارت کشور بحرین تهدید کرد که تظاهراتی که قرار است در پنجمین سالروز انقلاب 14 فوریه در روزهای پایانی هفته جاری برگزار شوند را قلع و قمع می‌کند.

«طارق الحسن» رئیس دستگاه امنیت عمومی بحرین در این خصوص گفت: هر گونه فراخوانی که به ایجاد اختلال در امنیت منجر شود، جنایت است.. و چنین اقداماتی را نیروهای امنیتی تحت پیگرد قرار خواهند داد.

این مقام امنیتی بحرین مدعی شد: همه اقدامات امنیتی پیشگیرانه به منظور تامین امنیت و آرامش اتخاذ خواهند شد.

گروه‌ها و نیروهای انقلابی 14 فوریه بحرین طی چند روز گذشته مردم را به نافرمانی مدنی طی سه روز و شرکت در فعالیت‌های اعتراضی سالروز شعله‌ور شدن انقلاب 14 فوریه دعوت کرده‌اند.

دولت بحرین از زمان آغاز موج جدید انقلاب فراگیر مردمی علیه خانواده حاکم در تاریخ 14 فوریه 2011 تا کنون از هیچ تلاشی برای سرکوب انقلاب مردمی دریغ نکرده و علاوه بر از کار بیکار کردن انقلابیون، صدها تن از معترضان را زندانی و ده‌ها تن دیگر را به کام مرگ کشانده است.

هم اکنون ده‌ها تن از رهبران انقلاب بحرین مانند شیخ علی سلمان دبیر کل بزرگ‌ترین جمعیت سیاسی بحرین یعنی جمعیت «الوفاق»، در زندان‌های آل خلیفه به سر می‌برند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان