منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۴
شناسه خبر: 325919
گروه :خبر
Picture-002-300x225-240x180[1]
 

خطيب نماز جمعه اهل سنت بستك:

با یک توبه و اظهار پشیمانی وارد ماه رمضان شویم

خطیب نماز جمعه اهل سنت بستک گفت: با یک توبه و اظهار پشیمانی وارد ماه رمضان شویم زیرا خداوند توبه کنندگان را دوست دارد و توبه نشانی از عذرخواهی و تصمیم گیری برای ترک گناه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، محمد یوسف حسینی نژاد خطیب نماز جمعه اهل سنت بستک در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به قرار گرفتن در آستانه ماه مبارک رمضان گفت: ماه رمضان ماهی است که لحظه های آن می تواند سعادت و خوشبختی را برای انسانها فراهم کند و ما باید بیشتر به فکر باشیم زیرا ماه رمضان ماه نزول رحمت خداوند است و هرکس به اندازه ی زحمت و تلاش خود نصیب می برد.

 

خطیب نماز جمعه اهل سنت بستک اظهار کرد: با یک توبه و اظهار پشیمانی وارد ماه رمضان شویم زیرا خداوند به توبه دستور داده و توبه کنندگان را دوست دارد و توبه نشانی از عذرخواهی و تصمیم گیری برای ترک گناه است و باید  با یاد خداوند و گریه و زاری از رحمت خداوند بهره مند شویم زیرا خداوند از اظهار بندگی و پشیمانی بندگان خوشحال می گردد.

 

حسینی نژاد بیان کرد: خداوند ماه رمضان را ماه بهترین ها و ماه برکت قرار داد و ما نباید در حق خود ظلم کنیم و از این ماه پر برکت باید نهایت استفاده را ببریم چه بسا خداوند ماه رمضان را با هدف بهتر شدن بندگان قرار داده و خداوند به همه توفیق استفاده از این ماه را برای بخشیده شدن می دهد که در این ماه، نیکوکار باید بر نیکی خود بیافزاید و گناهکار از گناه خود بکاهد.

 

وی افزود: خداوند فرموده، همه اعمال انسانها برای خودشان است و تنها روزه برای من است و من پاداش روزه را می دهم زیرا در روزه ریا نیست.

 

خطیب نماز جمعه اهل سنت بستک به مسئله ناامنی در برخی از کشورهای اسلامی اشاره کرد و افزود: خداوند به تمامی ممالک اسلامی از جمله: افغانستان، سوریه، یمن و … امنیت دهد تا بتوانند این ماه را با آرامش سپری کنند.

 

وی در پایان به سالروز ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) اشاره کرد و گفت: ایشان رهبری کم نظیر در دنیای امروز بوده است زیرا با شجاعتی که از توکل و اتکا به خداوند نشات می گرفت و با حمایت مردم در برابر زورگویان دنیا ایستاد.

 

انتهای خبر/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور