منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۹
شناسه خبر: 237961
گروه :خبر

فرماندار دامغان به کلیه دستگاه های دولتی این شهر برای نصب بنر خوش آمد گویی به رنگ بنفش جهت سفر ریاست جمهوری نامه زد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛از سمنان، تصویر نامه های زیر در شبکه های مجازی و گروه های اجتماعی دامغانی فعال در این شبکه ها ، دست به دست می شود که علی اصغر مجد فرماندار دامغان به کلیه دستگاه های دولتی برای نصب بنر خوش آمدگویی به روحانی در سفر ریاست جمهوری آماده شوند. این عمل باعث ناراحتی و نارضایتی بسیاری از همشهریان دامغانی شده است.

طبق متناین نامه ، شعار انتخابی استانداری سمنان به نام (( آسمان شهر روحانی تر می شود )) باید بر روی این بنر ها قید شود و در جلوی درب ورودی ادارات نصب گردد.

همچنین شهرداری ها موظف به نصب بنر و تصاویر رئیس جمهور و رنگ بنفش ! برای آماده سازی شهر در این سفر می باشند. تمامی این دستورات بر روی خروجی سایت فرمانداری دامغان هم قرار گرفته است.

حال معلوم نیست هزینه این آماده سازی ها از جیب چه کسانی تامین می شود.

 

 

  • 222222333
  • 255555

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است