منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۸:۱۹
شناسه خبر: 294009
گروه :خبر
IMG_9717 - Copy

نماینده منتخب مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری گفت: مردم با قرار گرفتن در راه ولایت فقیه که همان راه ائمه است وپی بردن به راه دین اسلام وانقلاب از هرگونه نفاق وظلم دوری کنند.

به گزارش شبکه خبری هرمز به نقل از میناب جنوب،حضرت آیت الله سید روح الله صدر ساداتی عصر امروز در آئین تجمع بزرگ فاطمیون در شهرستان میناب ضمن تسلیت به مناسبت سالروز شهادت فاطمه الزهرا (س) گفت: فاطمه الزهرا هدیه خداوند به ما زمینیان بود که با وجود آن شخصیت بزرگ انقلاب ودین اسلام ناب محمدی شکل گرفت.

 

صدر الساداتی افزود: دشمنان اسلام از همان زمان به دنبال نابودی دین اسلام وانقلاب شکل گرفته بوده اند و تنها دستی که دشمن نتوانسته است بعد از گذشت سالها با همه توطئه های ایجاد شده  در کشور آن را قطع کند  دست حمایت مردم از جامعه روحانیت است.

 

وی وجود جوانان رشید وشهادت آنها در راه دین اسلام  را عاملی جهت ماندگاری وحفظ آن انقلاب برشمرد و گفت: جوانان ما باید با رهنمود های ولایت فقیه با گذشت چند دهه از عمر انقلاب انقلاب ما را از هرگزندی دور کنند.

 

نماینده منتخب مردم هرمزگان در مجلس خبر گان رهبری عنوان کرد: انقلاب شکل گرفته در جمهوری اسلامی نشات گرفته از همان انقلاب ائمه ومعصومین است چراکه اما خمینی (ره ) از هدایت شدگان ائمه بوده است.

 

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان امام خمینی(ره) را یک شخصیت به تمام معنای انقلابی دانست و افزود: امام با داشتن تمامی معیارهای یک انقلاب مردم را از حکومت ظالمانه استکبار نجات داد وبنیان گزار یک انقلاب ناب محمدی دیگر شد.

 

صدر السادتی قرارگیری در مسیر انقلاب را توامان با شناخت کامل از انقلاب برشمرد و گفت: جوانان باید با شناخت کامل از انقلاب در این مسیر حرکت ومعنای کامل انقلابی بودن را درک کنند.

 

نماینده منتخب مجلس خبرگان رهبری در استان هرمزگان بیان داشت: مردم با قرار گرفتن در راه ولایت فقیه که همان راه ائمه است وپی بردن به راه دین اسلام وانقلاب از هرگونه نفاق وظلم دوری کنند.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی