منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۸
شناسه خبر: 185526
گروه :خبر
4enZ
 

دبیر شواری هماهنگی مبارزه با مواد مخدر:

با شناخت نقاط قوت و ضعف نسبت به آسیب ها احاطه داشت

دبیر شواری هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استانداری هرمزگان با تاکید باید حساسیت جامعه را نسبت به آسیب های اجتماعی افزایش داد، افزود : با شناخت نقاط قوت و ضعف می توان نسبت به آسیب ها احاطه داشت .

به گزارش شبکه اطلاع رسان هرمز به نقل از  مروارید نیوز ” فرزاد ابراهیمی ، دبیر شواری هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استانداری هرمزگانبا اشاره به آسیب های اجتماعی گفت : برای کاهش و از بین بردن این آسیب ها نمی توان به تنهایی عمل کرد وبلکه به مشارکت مردم هم نیازمندیم .

ابراهیمی با تاکید باید حساسیت جامعه را نسبت به آسیب های اجتماعی افزایش داد، افزود : با شناخت نقاط قوت و ضعف می توان نسبت به آسیب ها احاطه داشت .

وی تصریح کرد : در بحث مبارزه با مواد مخدر ، مقابله، پیشگیری و درمان وجود دارد که مقابله وظیفه نیروی انتظامی است که با نثار جان تمام تلاش خود را برای جلوگیری از ورود مواد مخدر بکار بسته است .

ابراهیمی پیشگیری را بسیار مهم خواند و افزود : رویکرد عرضه مواد مخدر در زمان کنونی نیز تغییر یافته و نیاز است نوع نگاه و آموزش ها تغییر کند .

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است