منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۹
شناسه خبر: 309890
گروه :خبر
1435418081
 

معاون عمرانی استانداری هرمزگان:

با تشریک مساعی برای ساختن مینابی آبادتر تلاش شود

معاون عمرانی استانداری هرمزگان در حاشیه افتتاح میدان امام رضا(ع) شهرستان میناب گفت: برای ساخت شهرستان میناب با تشریک مساعی باید تلاش شود چرا که شایستگی های میناب بیش تر از این می باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از میناب جنوب، دکتر مسعود دالمن معاون عمرانی استانداری هرمزگان در حاشیه افتتاح میدان امام رضا(ع)شهرستان میناب افتتاح میادین را نشان از افتتاح هویت شهری مردم یک شهر برشمرد و گفت: میادین هویت مردمان یک شهر را نشان می دهند.

 

وی افزود: از آنجایی که درگذشته تمامی بناها بر مبنا و اساس هویت بومی یک شهر ساخته می شد امروه اب تغییر سیمای شهرسازی و معماری های جدید با بهره گیری از تکنولوزی جدید برای ساختن ساختمان های مشابه اقدام می کنند .

 

دالمن اظهار داشت: شهرستان میناب با وجود داشتن جاذبه های دیدنی و برخورداری از پتانسیل در حوزه های مختلف باید به یک شهرستان ابد تبدیل شود چرا که این شهرستان نام دو مین شهرستان استان هرمزگان را با خود یدک می کشد.

 

این مسئول تاکید کرد: تشریک مساعی در شهرستان میناب نوید بخش توسعه و عمرانی در شهرستان است و باید با همدلی برای ساختن مینابی آبادتر باید تلاش شود.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی