منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۸
شناسه خبر: 188091
گروه :خبر
images

استاندار هرمزگان باید فرهنگ ایثار و شهادت باید در بین جوانان نهادینه شود، افزود:اساس توسعه و پیشرفت هر کشور جوانان هستند که اگر به جوانان مغفول واقع شوند آینده را از دست داده ایم.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز، جاسم جادری، استاندار هرمزگان در  جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با بیان اینکه نقش جوانان در وزارت ورزش و جوانان کم رنگ است، گفت:اساس توسعه و پیشرفت هر کشور جوانان هستند که اگر به جوانان مغفول واقع شوند  آینده را از دست داده ایم.
وی اظهار کرد:دغدغه جوانها امروز خیلی متفاوت است و افکار و اندیشه های جوانان امروز با اندیشه های سی سال پیش بسیار متفاوت است لذا این یک زنگ خطر است.

 

جادری با بیان اینکه اسلام تاکید دارد از جوانان مشاوره بگیریم، افزود:در هرسیستم اداری ما باید یک جوان داشته باشیم که به او سمت داده و از او مشاوره بگیریم.

وی با اشاره به اینکه مشورت از جوانان را باید از خانواده ها شروع شود و این فرهنگ را در خانواده ها گسترش دهیم ، عنوان کرد:نباید به جوانان دستور داده تا مطیع کارهای ما باشند، این امر باعث شده است جوانان از ما فاصله بگیرند.
استاندار هرمزگان با بیان اینکه باید فرهنگ ایثار و شهادت باید در بین جوانان نهادینه شود و خصوصیات رفتار حضرت علی اکبر در جامعه ما گسترش یابد، خاطر نشان کرد:باید جوانان را بر اساس واقعیات روز تربیت کنیم تا مانع از حرکت جامعه به سمت پیری و کهنسالی شویم.

 

انتهای پیام/م

 

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند