منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۱
شناسه خبر: 310319
گروه :خبر
IMG_0679-Copy-300x225 - Copy

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با بیان اینکه جنگ با استکبار تمام شدنی نسیت و نباید فرجامی از برجام امید داشت ، گفت: باید روز به روز تنور استکبار ستیزی ملت ایران نسبت به آمریکا گرم تر شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از  میناب جنوب ،سردار رضا ترابی در همایش بزرگ فرماندهان حوزه ، پایگاه های مقاومت و مسئولان کانون های اقشاری ناحیه میناب با اشاره به گرامیداشت سالگرد حادثه طبس در اردیبهشت 59 افزود: دشمن با تمرین های نظامی و تاکتیکی تفنگداران خود و همچنین با تربیت جسورترین خلبان های آمریکایی چنان طرح ریزی کرده بودند که در یک غافلگیری و با استفاده از تاریکی شب طرح های خود را بر ما عملی کنند.
وی بیان داشت: تمامی طرح و نقشه های دشمن در آن زمان در تمامی امور با وزش طوفان شن در حادثه طبس نقش بر آب شد و دشمن غافل از این بود که دست خداوند بالاتر از همه دست هاست.
فرمانده سپاه امام سجاد(ع)هرمزگان با تاکید بر اینکه نباید جنایات آمریکا در طرح ریزی و توطئه برای ایجاد ضربه بر پیکره انقلاب را نادیده گرفت ، گفت: امروز نیز بعد از برجام دشمن برای شکست ایران طرح هایی کشیده بودند که باز هم با شکست مواجه شد.

 

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با بیان اینکه جنگ با استکبار تمام شدنی نسیت و نباید فرجامی از برجام امید داشت ، گفت: باید روز به روز تنور استکبار ستیزی ملت ایران نسبت به آمریکا گرم تر شود.
سردار ترابی همچنین جذب حداکثری با رویکرد جذب خواهران در استان مورد تاکید قرارداد و ابراز داشت: اگر نسبت به جذب جوانان به سمت و سوی بسیج غافل شویم ، دیگران بر ما تصمصم خواهند گرفت و جوانان ما را با عضوگیری جذب خودشان می کنند.
وی ایجاد جامعه تربیتی را در گروی داشتن حلقه های صالحین برشمرد و گفت: حلقه های صالحین یک کلید واژه ای است که باید در طول سال جدید نسبت به سازماندهی و ساماندهی آن اقدام اساسی صورت پذیرد.
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با اشاره به بحث محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی هدف از اقدام در بحث محرومیت زدایی افزایش عشق مردم نسبت به نظام و انقلاب و موجودیت نظام و تامین بخشی از نیازهای مردم عنوان کرد.
سردار ترابی در پایان از ساخت یک هزار و 800 سرویس بهداشتی در منازل مسکونی شیعه و اهل سنت برای عشق به نظام و انقلاب در استان خبرداد.
لازم به ذکر است  در پایان این همایش از فرماندهان حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج و همچنین مسئولان کانون های اقشاری ناحیه میناب تجلیل شد.
انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند