منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۱
شناسه خبر: 338424
گروه :خبر
hormoz

رسانه آمریکایی نوشت: نامزدهای انتخاباتی ریاست جمهوری آینده آمریکا و سیاستمداران کشور باید از ضعف مدیریت دولت روحانی بهره لازم را در مسیر حمایت مالی و معنوی از مخالفان نظام ایران ببرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، هفته نامه «کامنتری مگزین» در تحلیلی پیرامون نقاط مثبت و منفی برجام و وضعیت کنونی دولت «حسن روحانی» ریس جمهور ایران در مطلبی نوشت: از بعد موضوع عدم اشاعه سلاح هسته‌ای و حقوق بشر، توافق ایران بی‌اثر و در بهترین حالت فاجعه بوده است. حتی اگر ایران در زمینه محدودسازی برنامه هسته‌ای بر اساس برجام پایبند به تعهداتش باشد، باز هم دارای برنامه هسته‌ای و سانتریفیوژ‌های بسیار بیشتر از پاکستانی است که نه تنها در آن برهه یک بمب اتمی بلکه یک زراد خانه اتمی ساخت. همزمان ورود دارایی‌های مسدود شده و امیدواری در سرمایه‌گذاری‌های جدید به طور نامتناسبی به نفع تندروهای ایران تمام شد.

کامنتری مگزین نوشت: عامه مردم ایران مزیت اساسی ناشی از بازگشت مجدد ایران به اقتصاد جهانی را شاهد نیستند. کاهش ارزش برابری ریال ایران مقابل دلار آمریکا و دیگر ارز‌های مهم جهان ادامه دارد. این امر به خاطر رویکرد کنگره آمریکا یا قدرت خارجی دیگر نیست بلکه به خاطر دولت ایران و ادامه سوءمدیریت آن در زمینه اقتصادی است.

رسانه آمریکایی سپس ادامه داد: هیچ موردی سوزناک‌تر از عدم برآورده شدن انتظارات نیست و صبر ملت ایران هم بی‌نهایت نخواهد بود. در زمینه برجام افکار عمومی ایران دولت خود را بیش از غرب مسبب وضعیت ضعیف اقتصادی می‌دانند که تاکنون نیز این وضعیت تغییری نکرده است.

کامنتری مگزین در خاتمه و با توجه به ضعف‌های اقتصادی دولت ایران، از سیاستمداران و نامزدهای انتخاباتی ریاست جمهوری آینده آمریکا تقاضا کرد از مخالفان نظام جهت شورش‌های مدنی حمایت مالی و اخلاقی شود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند