منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۹
شناسه خبر: 316852
گروه :خبر
hormoz
 

اسپانسر جدید تیم ملی والیبال معرفی شد

چرا بانک دی جایگزین بانک سامان شد؟

بانک سامان تجربه بسیار موفقی در اسپانسری ورزشی با تیم ملی والیبال داشت و انتظار می‌رفت این تجربه ادامه پیدا کند ولی این بانک با فدراسیون والیبال به توافق نرسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، مراسم رونمایی از اسپانسر جدید تیم ملی والیبال ایران انجام شد و در کمال تعجب بانک سامان که چند سالی به‌عنوان حامی تیم ملی والیبال حضور داشت، جای خود را به بانک دی داد.

محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال در حاشیه مراسم این مراسم گفت: با توجه به روند خوبی که در این سال‌ها والیبال ایران داشته، به دنبال این بودیم که بازار خوبی را پیدا کنیم. دراین‌بین با توجه به سال حساسی که در آن حضور داریم و تقاضاهای مالی که وجود داشت، با بانک دی به توافق رسیدیم تا تمام مسابقه‌های ما را پوشش بدهد. آرزو می‌کنم که با این حامی مالی والیبال ایران مسیر پیشرفت را سریع‌تر طی کند و به رویای 52 ساله که تاکنون تحقق‌نیافته، برسیم.
طبق اخبار کسب‌شده توسط خبرنگار «رده» بانک سامان اصرار داشته که حامی انحصاری تیم ملی والیبال باشد ولی با توجه به رقم بالاتر پیشنهادی دو حامی مالی جدید، بانک دی و همراه اول پیروز این میدان شدند.
سامانه 3060 همراه اول حامی اول انتخاب شد و از بین بانک انصار و بانک دی نیز، این بانک دی بود که موفق به جلب نظر مسئولان فدراسیون والیبال برای حامی مالی دوم شد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد