منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۸
شناسه خبر: 308191
گروه :خبر
hormoz

چهارمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی آبهای آرام بانوان با حضور بانوی قایقران همدانی از 2 اردیبهشت ماه در دریاچه آزادی برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ چهارمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی آبهای آرام بانوان با حضور فاطمه کرمی بانوی قایقران همدانی از 2 اردیبهشت ماه در دریاچه آزادی برگزار می شود.

دور جدید تمرینات تیم ملی آبهای آرام بانوان در بخش کایاک و کانو و در رده های سنی بزرگسالان و جوانان برگزار خواهد شدو فاطمه کرمی در رده سنی نوجوانان در این اردو حاضر می شود. این اردو در چهارمین مرحله خود از 2 اردیبهشت ماه در دریاچه آزادی آغاز می شود و تا 17 اردیبهشت ماه ادامه پیدا خواهد کرد.
فرحناز امیرشقاقی مدیر تیم های ملی و سیما عروجی و اسرا جلیلیان مربیان، اعضای کادر فنی تیم ملی آبهای آرام بانوان هستند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی