منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۴
شناسه خبر: 350276
گروه :خبر
IMG_2251

رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان میناب راه اندازی تعاونی های روستایی را در پایداری بنگاه اقتصادی موثر دانست و گفت: بانوان مینابی نیمی از سرمایه انسانی تعاونی های روستایی را شکل می دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛فیروزه میرابی، رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان میناب ضمن گرامیداشت هفته تعاون در گفتگو با میناب جنوب   اشتغال زایی ، تقویت عدالت و مشارکت اجتماعی،کمک به طبقات محروم و آسیب پذیر و خصوصی سازی بخش اقتصاد را یکی از مهمترین برنامه های شرکت های تعاونی برشمرد و افزود: تشکیل شرکت های تعاونی با ظرفیت های روستایی منسجم تر می تواند در جهت بهبود و پایداری بنگاه اقتصادی و تحقق اشتغال پایدار نقش بسزایی داشته باشد.

وی مبانی اخلاقی و اعتقادی را یکی از رویکردهای تعاون برشمرد و بیان داشت: فضای بیشتری برای بانوان مینابی به منظور نقش آفرینی در فرآیند توسعه ملی و ناحیه ای در زمینه صنایع دستی باید فراهم شود چرا که تعاونی ها با کاستن از وظایف اجرایی دولت امکان صرفه جویی در بودجه عمومی  و در عین حال نقایص بخش خصوصی را امکان پذیر می کنند.

رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی میناب خاطر نشان کرد: بانوان مینابی با پناسیل و توانمندی بیشتری در اداره و پیشرفت شرکت های تعاونی روستایی در جامعه نقش آفرینی می کنند بطوری که نیمی از سرمایه انسانی تعاونی ها را بانوان تشکیل می دهد و.

میرابی تصریح کرد: ایجاد شور و نشاط با روحیه مشارکت و آشنایی بیشتر با مقوله تعاون انجام کار گروهی و استفاده از مهارت ها و تجربیات هنرمندان مینابی از مهمترین اهداف برگزاری برنامه های فرهنگی اجرایی درهفته در این شهرستان است.

وی خاطر نشان کرد: مسابقه نقاشی با موضوع تعاون ( مشارکت ) و نمایشگاه ورکشاپ (کارگاه آموزشی) شهریور امسال در مجتمع تجاری زیتون این شهرستان به مناسبت هفته تعاون برگزار می شود.

نتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است