منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۹:۰۸
شناسه خبر: 180894
گروه :خبر
91142377295139105642

شهردار حاجی آباد در تاریخ دی ماه سال 92 گفت: تاسیس پارک بانوان در دستور کار سال ۹۳ قرار دارد اما با گذشت بیش از یک سال از این وعده هیچ اقدامی برای ساخت پارک بانوان صورت نگرفته است.

به گزارش شبکه اطلاه رسانی هرمز به نقل از  پیارم حاجی آباد، توجه به نقش ورزش در سلامت جامعه به ویژه مادران جامعه که رسالت تربیت نسل بعدی را عهده دارند یک اصل ضروری است و باید در اولویت کاری مسوولان قرار بگیرد.

بیشترفضاهای تفریحی، ورزشی و فرهنگی موجود در سطح شهر مردانه است و کمتر بانویی می تواند آزادانه از این فضاها استفاده کند.

images

ساخت پارک یکی از نیازهای بانوان این شهر و گامی برای رشد فعالیت های اجتماعی آنان است،ارتقای سلامت جسمی و روانی بانوان، تشویق برای شرکت در فعالیت های ورزشی و اجتماعی و سالم تر شدن فضای ورزشی بانوان از مهم ترین امتیازاتی است که احداث چنین اماکنی می تواند به همراه داشته باشد.

سازگاری با ارزش ‏های دینی و اسلامی، تامین امنیت روانی، اجتماعی و فیزیکی، کارکرد فرهنگی و اجتماعی و زیست ‏محیطی و سازگاری کالبدی با نیازهای جمعیت از دیگر مزایای احداث این مجموعه فرهنگی است.

این در حالی است که حسن زاده شهردار در تاریخ 7 دی ماه سال 92 از ساخت پارک بانوان در سال ۹۳ خبر داد و افزود: تجهیز و افزایش فضای سبز در دستور کار شهرداری است و در زمینه تجهیز مکان های تفریحی اندکی که در سطح شهر وجود دارد  تمام تلاش خود را می کنیم.

اما با گذشت بیش از یک سال  از موعد مقرر این وعده محقق نشده و بانوان شهرستان حاجی آباد همچنان چشم انتظار اجرایی شدن و ساخت پارک ویژه بانوان در این شهرستان هستند.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور