منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۴
شناسه خبر: 220540
گروه :خبر
IMG_9320

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بندرلنگه گفت : سرایداران و خدمتگزاران اطلاعات شغلی خود را در همه موارد بالا ببرند تا بتوانند مدرسه ای پویا و بی عیب و نقص را به جامعه معرفی نمایند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به  نقل از  مروارید نیوز ، مدیر آموزش و پرورش شهرستان بندرلنگه در همایش خدمتگزاران و سرایداران مدارس شهرستان بندرلنگه که در راستای بازگشایی مدارس و پروژه مهر برگزار شد،اظهار داشت: سرایداران و خدمتگزاران خادمان بی ادعای تمام وقت مراکز آموزشی و پرورشی هستند، بنابراین آنها از ارزش انسانی والایی برخوردارند و همگی بر ما ارجحیت دارند.

 

شهبازی ضمن تشکر خاضعانه از کلیه عوامل خدماتی آموزش و پرورش گفت: مدیران سطح بالا به عنوان هماهنگ کننده امور سازمانی مدارس هستند و در این راه وظیفه همه هست که پس از ابلاغ حکم مسئولیت ، براساس چارت سازمانی و شرح وظایف محوله به انجام وظیفه صادقانه خود در محل خدمت بپردازند.

 

 

غلام شهبازی خطاب به نیروهای حوزه خدمات گفت: بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری در رابطه با اقتصاد مقاومتی، این امر در آموزش و پرورش محقق نمی شود مگر با همت والا و بزرگ نیرو های خدماتی، چراکه شما امین بلامنازع مجموعه هستید.

 

سرایداران و خدمتگزاران سعی کنند اطلاعات شغلی خود را در همه موارد بالا ببرند تا بتوانند مدرسه ای پویا و بی عیب و نقص را به جامعه معرفی نمایند و این قضیه حساسیت بالای کار شما را اثبات می کند و به طور کلی بسترساز مدرسه پویا در آموزش و پرورش شما هستید.

 

 

در ادامه سرگرد مرجانی نماینده نیروی انتظامی،ملکی مسئول حراست،محمدی مسئول گزینش، خادم منه مسئول کارگزینی و کاربان مسئول خدمات آموزش و پرورش شهرستان بندرلنگه به تشریح و توضیح جامع و تخصصی مسائل مربوط به حوزه خدماتی مدارس پرداختند.

 

انتهای پیام /س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی