منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۸
شناسه خبر: 211112
گروه :خبر
13940522000134_PhotoA

دولت فلسطین به منظور قدردانی از حمایت‌های رئیس‌جمهور آرژانتین از این کشور، بالاترین هدیه افتخاری خود را به وی تقدیم کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، دولت فلسطین به منظور قدردانی از حمایت‌های «کریستینا فرناندز» رئیس‌جمهور آرژانتین از این کشور، روز گذشته بالاترین هدیه افتخاری خود را به وی تقدیم کرد.

«صائب عریقات» عضو کمیته اجرایی سازمان آزادی‌بخش فلسطین در این رابطه عنوان کرد که این کشور بالاترین هدیه افتخاری خود را با هدف قدردانی از حمایت های جهانی «فرناندز» برای به رسمیت شناختن دولت فلسطین به وی تقدیم کرده است.

«صائب عریقات» در راستای دیدار با «فرناندز»، نمایندگان مجلس آرژانتین، مقامات رسمی این کشور، فلسطینیان مقیم در این کشور و اعضای کمیته همبستگی با ملت فلسطین روز گذشته وارد آرژانتین شد.

وی همچنین روز جمعه این کشور را به مقصد «سانتیاگو» پایتخت شیلی ترک خواهد کرد.

به گزارش فارس، طی چندین سال اخیر و به خصوص پس از محاصره «غزه» توسط رژیم صهیونیستی آرژانتین و برخی از کشورهای جهان از مردم مظلوم فلسطین اعلام حمایت کرده‌اند.

در این میان «کریستینا فرناندز» رئیس جمهور آرژانتین نیز همواره پس از شنیدن خبرهای متعدد و دیدن صحنه‌های دلخراش از قربانیان تروریسم که نشان دهنده بی‌رحمی بیش از حد رژیم اسرائیل است در سخنرانی‌های متعدد از مردم مظلوم فلسطین حمایت می‌کند.

از زمان اشغال خاک فلسطین و شکل‌گیری رژیم صهیونیستی تاکنون سربازان اسرائیلی از ارتکاب هیچ جنایتی علیه مردم فلسطین اجتناب نکرده و بیش از 500 شهر و روستا را ویران کرده‌اند.

این رژیم از سال 1948 (1327) با وجود قطعنامه‌های سازمان ملل در رد این جنایات، باعث بی‌خانمان شدن بسیاری از مردم بی‌گناه فلسطینی شده است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی