منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴ - ۹:۱۱
شناسه خبر: 269736
گروه :خبر
photo_2016-01-16_11-46-08

بازیکن جوان وآینده دار تیم فوتسال آذرخش بندرعباس کاندید بهترین بازیکن فصل لیگ برتر فوتسال کشور شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از ورزش5 بهزاد میری زاده ، بازیکن محبوب و چپ پای تیم فوتسال آذرخش بندرعباس که به نوعی قدیمی ترینهای این باشگاه است کاندید بهترین بازیکن فصل لیگ فوتسال ایران قرار گرفت.

میری زاده که امسال برای آذرخش ۹ گل به ثمر رساند با زدن گل بسیار زیبا در هفته دوم هم بهترین گل هفته را زد و هم کاندید زیباترین گل لیگ را به خود اختصاص داد.

این بازیکن جوان وآینده دار که از نونهالان در باشگاه آذرخش توپ می زند تا الان توانسته است از نامدارانی مثل وحیدشمسایی و علی اصغر حست زاده پیشی بگیرد و پس از طاها مرتضوی و عارف بلوکی جایگاه سوم را تا کنون به خود اختصاص دهد.

این نظرسنجی که توسط پایگاه خبری فوتسال ایران منتشر شده بهترین بازیکن را هواداران و کاربران انتخاب می کنند ۴ روز دیگر به اتمام می رسد.

00052

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری