منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۳
شناسه خبر: 367536
گروه :خبر
222222222

امید عالیشاه بازیکن محبوب تیم پرسپولیس تهران با حضور در دفتر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر کیش سفیر پیشگیری از اعتیاد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل ازکیش پرس، در راستای ترویج فرهنگ پیشگیری از اعتیاد برای الگو برداری جوانان و نوجوانان، شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر کیش  با دعوت از امید عالیشاه بازیکن محبوب تیم پرسپولیس تهران وی را سفیر پیشگیری از اعتیاد در میادین ورزشی معرفی کرد.

عالیشاه ضمن حضور در دفتر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر کیش اعلام آمادگی کرد که هر چه در توان دارد در ر استای پیشگیری از اعتیاد به کار خواهد بست.

وی موضوع اعتیاد را یکی از زشتی ها و ناهنجاری های جامعه دانست و با بیان این مطلب که در مسئله پیشگیری از آسیب های اجتماعی به ویژه اعتیاد، هیچ سرمایه گذاری سودمندتر از ورزش نیست، اظهار کرد: از جوانان و نوجوانان می خواهم که با ورزش سلامتی خودتان را تضمین و از آسیب های و ناهنجاری ها فاصله بگیرید.

این بازیکن تیم پرسپولیس افزود: وقتی فرد با ورزش کردن به روحیه‌ای با نشاط دست می‌یابد، دیگر به سمت شادی های کاذب و مصرف موادمخدر نمی‌رود.

عالیشاه علت اصلی گرفتار شدن برخی جوانان و نوجوانان را باورهای غلط مصرف موادمخدر دانسته و خاطر نشان کرد: جوانان به هیچ عنوان به تبلیغات دروغین توجه نکنند زیرا بسیاری از افراد با یکبار مصرف کردن موادمخدر متاسفانه معتاد شدند.

امید عالیشاه در پایان ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر کیش که در راستای فرهنگ سازی و سالم و پاک ماندن محیط آرام کیش تلاش می کنند اظهار امیدواری کرد با تلاش همه مردم دارای جامعه ای عاری از هرگونه موادمخدر باشیم.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاف بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری مانع پیشرفت پروژه های قشم است گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث بازهم منتظرگلابی های باغ برجام باشیم ؟ قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی ! تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت