منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۷ تیر ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۵
شناسه خبر: 197506
گروه :خبر

توئیتر از جمله شبکه های اجتماعی پرمخاطب است که در ایران نیز کاربران زیادی دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، اگر در شبکه های اجتماعی و ارتباطی نظیر اینستاگرام و یا گوگل پلاس عضو شده باشید حتما با قسمتی مواجه شده اید که این شبکه ها از شما شماره ی موبایلتان را درخواست می کنند.

شما باید نام کشورتان را در بین کشور های موجود انتخاب کنید و سپس پیش کد کشور شما در کادر شماره ی موبایل ظاهر می شود. پس از وارد کردن شماره موبایل کدی به شما ارسال می گردد که باید آن را تایید کنید. این یک ثبت نام ساده است که چیز معمولی به شمار می رود. اگر به خاطر داشته باشید چند ماه پیش شرکت پیام رسانی یاهو نام کشور ایران را از لیست خود حدف نمود،پس از مدتی این موضوع رفع شد و از سوی شرکت یک اشتباه تلقی گردید.

چندی پیش باز هم اتفاقات نا گواری از این قبیل برای شبکه توئیتر  پیش آمد و چون ثبت نام در این شبکه ها وابسته به شماره موبایل است کاربران ایرانی قادر به نام نویسی در این شبکه نبودند.

اما ظاهرا این مشکل رفع شده و از این پس کاربران ایرانی هم می توانند با انتخاب نام کشورمان از لیست یاد شده شماره تلفن همراهشان را نیز وارد نمایند. اما چرا تنها مشکلاتی از این قبیل برای کشور ما رخ می دهد.

روی دادن یک اتفاق مشابه برای دو شرکت مجزا و البته قدرتمند در مورد یک کشور مشابه کمی شک برانگیز است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی