منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۹
شناسه خبر: 249820
گروه :خبر
13901015134423_PhotoA

وزیر نفت عربستان گفت: در اجلاس امروز اوپک از تولید نفت ما کم نشده است و ما مسئول هستیم تا ظرفیت ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار بشکه ای خود را حفظ کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، وزیر نفت عربستان گفت: شرایط کنونی بازار تنها متوجه عربستان برای کاهش عرضه خود در بازار نیست و ورود دوباره ایران نیز تغییری در قیمتها ایجاد نمی کند، زیرا تا زمان ورود ایران به بازار، تقاضا نیز به اندازه افزایش ظرفیت صادرات ایران رشد خواهد کرد.

وی با اشاره به تولید نفت عربستان گفت: هیچ چیزی از تولید نفت ما کم نشده است و ما مسئول هستیم تا ظرفیت 12 میلیون و 500 هزار بشکه ای خود را حفظ کنیم.

ونزوئلا: عربستان هم نگران شرایط بازار نفت است

این گزارش حاکی است یولیجیو دل پینو، وزیر نفت ونزوئلا نیز روز جمعه گفت:‌ همه کشورها از جمله عربستان نگران شرایط بازار هستند.

وی افزود:‌ ما پیش بینی می کنیم که درسه ماه دوم سال آینده میلادی حجم ذخیره سازی های نفت به 100 درصد ظرفیتهای موجود برسد که این موضوع یک فاجعه در قیمتها ایجاد خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، کارلوس پارجا، وزیر نفت اکوادور، گفت دیدار غیر رسمی وی با همتایان دیگر خود که در اوپک عضو هستند بسیار سخت بود. این دیدار در چند سال گذشته بی سابقه بوده است.

نیجریه: حل مشکل افت قیمت نفت نیازمند تلاش جهانی است

امانوئل ایبه کاچیکوو، وزیرنفت نیجریه اعلام کرد: نیجریه هم پیشنهادی برای کاهش عرضه اعضا در مجمع ارائه نکرد.

وی افزود: حل مشکل افت قیمت‌ها نیازمند یک تلاش جهانی است زیرا اوپک کمتر از نصف عرضه نفت جهانی را در اختیار دارد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند